Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-11-11 09:31:38

marijana1

Przewodnik po Czarnogórze

Chciałabym kupić pod choinkę siostrze przewodnik po Czarnogórze, czy ktoś by mi mógł polecić który jest dobry?
W Empiku znalazłam te:
www.empik.com/szukaj/produkt?qtype=basicForm&q=czarnog%C3%B3ra&subQuery=&searchCategory=all
Czy ktoś mógłby mi poradzić który jest najlepszy? Żeby było tam dużo szczegółowych informacji, a nie był to taki typowy przewodnik dla idiotów w sensie jedno zdanie o dwóch najbardziej znanych rzeczach w regionie + 50 zdjęć.

 

#2 2010-11-11 21:49:42

Margotka82

Re: Przewodnik po Czarnogórze

Myślę, że Bezdroża. Tam jest relatywnie o wiele więcej informacji niż zdjęć, więc myślę, że się spodoba smile

 

#3 2010-11-12 11:30:55

anet_zb

Re: Przewodnik po Czarnogórze

my wielokrotnie korzystaliśmy z przewodnika Pascala (podróżuj z Master Card) i byliśmy zadowoleni. Zawiera on wiele praktycznych, cennych informacji, podzielony jest na kilka części związane z regionami. Jest w nim mnóstwo zdjęć, mapek. Zawiera informacje dotyczące podróżowania po danym miejscu, godzin otwarcia obiektów do zwiedzania.

 

#4 2010-11-15 08:27:46

piea

Re: Przewodnik po Czarnogórze

Pascal jest dobry....ale moim zdaniem najlepsze są Bedeckery! (tylko sprawdź, czy w ogóle jest Czarnogóra Bedeckera- bo tego nie wiem!). Lubię też National Geografic i dobre są też te  Wiedzy i Życia- ale moim zdaniem są zbyt dokładne dla przecietnego turysty i ilość niepotrzebnych szczegółów lekko doprowadza do zawrotów głowy, no ale co kto lubi....

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh