Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2010-08-31 12:14:25

KlaudiaRakocz

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

A ten tekst odzwierciedla moje uczucia...

Postanowiłem wziąć krótki urlop. Uzmysłowiłem sobie jednak, że przecież wszystko już wybrałem. Ba, chyba nawet zalegam szefowi dzień lub dwa. Pomyślałem, że chyba najszybciej zmiękczę bossowe serce, gdy zrobię coś tak głupiego że ten zacznie się nade mną litować! No, bo przemęczony jestem, przepracowany i zaczyna mi odbijać. Samo życie, nie?
Następnego dnia przyszedłem trochę wcześniej do pracy. Rozejrzałem się dookoła. MAM!!!! Odbiłem się od podłogi, poszybowałem w kierunku żyrandola, złapałem go mocno... i - wiszę! Wchodzi Baśka, koleżanka z biurka obok i rozdziawia gębę patrząc na mnie do góry.
- Ciiiii - szepczę konspiracyjnie - rżnę psychola, bo chcę kilka dni wolnego od starego. Gram żarówę, rozumiesz?
Kilka sekund później wchodzi szef. Już od progu huczy swoim basem, co ja tam robię u góry. - Ja jestem żarówka! - wypiszczałem.
- Stary, no co ty, chyba cię coś straszy! Weź lepiej kilka dni wolnego i jedź się gdzieś przewietrzyć. Wdzięcznie sfrunąłem i zaczynam się pakować. Ale widzę że Baśka też zaczyna się pakować!
Gdy szef ją pyta "a pani dokąd?" - Baśka odpowiada:
- No przecież nie będę pracowała po ciemku!

 

#17 2010-09-01 14:27:58

kasik364

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

hehehe niezłe ;-))) chyba jutro zawisnę na lampie hihi

 

#18 2010-09-26 16:44:43

kangur

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Para chinskich turystow zatrzymala sie w pokoju numer 2 w jednym z warszawskich hoteli. Zachcialo im sie herbaty wiec Chinczyk udal sie do recepcji i zwrocil sie do recepcjonistki lamana angielszczyzna: "tu ti to rum tu" (two tea to room two). Recepcjonistka popatrzyla na niego jak na wariata i odrzekla; "srata-tata-tam"

 

#19 2010-10-01 12:48:06

kangur

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Musze opowiedziec ten kawal dopuki ludzie pamietaja co to takiego ORBIS: Wnuczek wybierajacy sie na wakacje odwiedzil pradziadka. W czasie rozmowy pochwalil sie, ze jedzie na dwa tygodnie do Rosji i Ukrainy z Orbisem i ze dostal bardzo atrakcyjna oferte. Pradziadek na to: "Eee, jak ja bylem mlody to zjezdzilem cala Ukraine i pol Rosji i to za darmo".  "Z Orbisem"- pyta wnuczek, a dziadek na to : "Nie, z Wehrmahtem".

 

#20 2010-10-01 12:56:00

kangur

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Zagubiony zagraniczny turysta podchodzi do radiowozu stojacego przy ulicy i pyta panow policjantow o cos po angielsku. Policjanci wzruszaja ramionami na znak, ze nie rozumieja. Niezrazony turysta zadaje to samo pytanie po francusku,. Odpowiedz ta sama wiec probuje po niemiecku lecz policjanci nie rozumia nic a nic. W koncu zdesperowany turysta wudukuje, z trudem, pytanie o droge po chinsku. Nie dostajac zadnej odpowiedzi odchodzi zrezygnowany. Jaden z policjantow pokazuje na odchodzacego obcokrajowca i zagaduje do drugiego: "wiesz co- chyba trzebaby sie nauczyc jakiegos jezyka zeby moc sie dogadac z takim jak ten tam". Na to drugi odpowiada: "Po co? Tamten tyle jezykow zna a i tak sie nie dogadal"

 

#21 2011-01-10 12:43:03

KlaudiaRakocz

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

W związku z paraliżem na lotniskach głos zabrali obrońcy praw zwierząt. Przypomnieli, że w Egipcie rekiny od 3 dni nie jadły.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh