Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Grecja
  •  » Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

#1 2009-02-11 11:31:48

calyswiatija

Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

Gdzie na Chalikidiki można sie pobawić?

 

#2 2009-04-07 21:36:06

katerina

Re: Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

Najbardziej rozrywkowym miejscem na Chalkidikach jest z pewnoscia Kalithea,gdzie pelno klubow,barow,a takze'buzukia'czyli klubow z grecka muzyka na zywo!Poza tym na wiekszosci duzych plaz sa 'all day beach bar',ktore w ciagu dnia funkcjonuja jako miejsce do opalania /na lezaczku przy szklaneczce czegos chlodnego/,sportow wodnych itp....a po zmroku slonca staja sie miejscem zabawy przy rytmach glosnej muzyki do bialego rana:)Plusem jest ze w takim miejscu mozna byc od rana do nocy w stroju kapielowym:)))

 

#3 2010-02-22 18:12:29

nowiniak8

Re: Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

Wybieram się na wyspę Korfu.Jestem ciekaw jak tam jest?Może tam ktoś tam był?proszę o opinie.

 

#4 2010-02-23 11:13:46

KlaudiaRakocz

Re: Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

Korfu jest przepiękna...zielona i bardzo malownicza...przepiękne wybrzeża, urocza stolica...polecam Paleokastricie-punkt widokowy oraz północ wyspy okolice Sidari i Arachavi....słynny kanał miłości i wiele innych miejsc. wink Na Korfu można odpocząć, napawać się widokami, dobrze zjeść i poczuć prawdziwą Grecję...szczerze polecam;)

 

#5 2010-06-24 14:27:09

Lagos_Travel

Re: Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

Witam,
Nie wiem gdzie na Chalikidiki można się pobawić ale z doświadczenia mogę powiedzieć gdzie na pewno nie można. Dla imprezowiczów nie polecam Sarti. Jest to mała miejscowość bardziej dla rodzin z dziećmi. Jest tylko jedna "dyskoteka" i mały pub z miejscem do tańczenia. Za to mnóstwo kawiarenek, restauracyjek na otwartym powietrzu, sklepiki z pamiątkami.

 

#6 2010-06-25 11:11:26

piea

Re: Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

Ja równiez mam wiedzę w tym temacie: gdzie napewno sie nie pobawisz! Otóż na trzecim palcu Chalkidiki! na Athosie! - zupełnie nieimprezowe miejsce! Wg mnie to najpiekniejszy widokowo i przyrodniczo "palec" Chalkidiki, ale wokół cisza, spokój, żadnych imprez- tylko odpoczynek. ( Właśnie tego szukałam)
Ale podobno najbardziej w rytmach disco jest Kassandra- pierwszy palec

 

#7 2010-09-17 13:29:53

gajdura

Re: Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

Na Athosie spędziłam prawie rok czasu także poznałam go ze wszystkich stron. Fakt jest to najspokojnieszy palec Chalkidiki często nawet porównywany do naszej Częstochowy ze względu na klasztory prawosławnych mnichów i ciągłe wycieczki wyznawców tej religii. Są jednak miejscowości jak Nea Roda czy Ierissos gdzie w okresie wakacji życie nocne kręci się do białego rana. Niestety większość hoteli jest stosunkowo oddalona od tych miejscowości i trzeba organizowac sobie transport z którym bywa ciężko zwłaszcza w nocy wink

 

#8 2010-09-17 15:47:11

KlaudiaRakocz

Re: Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

 
  • Index
  •  » Grecja
  •  » Rozrywkowa miejscowość na Chalkidiki

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh