Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#46 2010-09-03 09:03:02

Michasia_Bogus

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Litwę z ''Tęczą'' mamy na uwadze- przyznajemy rację Aga,mają na prawdę ciekawy program.Fajny jest też wariant wycieczek typu Litwa,Łotwa,Estonia(Rainbow Tours ma taką ofertę),wtedy zobaczy się więcej,może kiedyś zaszalejemy...Pozdrawiamy!

 

#47 2010-09-07 22:50:44

anulka

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Napewno Paryż, Rzym, Londyn

 

#48 2010-09-09 08:33:28

piea

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

dorzucę jeszcze włoską Ligurię i okolice jeziora Garda - właśnie  stamtąd wróciłam! i jestem jeszcze pod wrażeniem i  po prostu oczarowana!!! To mało popularny i raczej rzadko odwiedzany przez polaków region Włoch- a szkoda!, bo urodą i klimatami dorównuje riwierze francuskiej!
(albo ją nawet momentami przewyższa: Portofino..., Cinque Terre....!)

 

#49 2010-09-09 17:29:11

annamika5

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Ale się rozmarzyłam, czytając Wasze posty. Jak to dobrze,że mamy duszę travelmaniaków i pokusę zwiedzania. A za rok znów będą wakacje...

 

#50 2011-01-20 15:21:00

pysiaaa

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Mnie zauroczyła Praga piękne miasto zwłaszcza na wiosnę . Byłam w Pradze z ois  , ale mają też  Lwów, Budapeszt i Wilno.W tym roku na majówkę chętnie wybiorę się do Budapesztu .

 

#51 2011-01-20 19:35:57

krakowianka

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Ja polecam Rzym , Paryz - wystarczy ze raz sie jest w tym miescie a czlowiek chce wrocic. Cos jest w Paryzu takiego ze oczarowuje po pierwszym pobycie. Londyn ze swoja luzacka atmosfera. Barcelona ze swoim sloncem,plaza i Gaudim. A! jeszcze Wenecja,zwlaszcza podczas karnawalu,wtedy jest niesamowita atmosfera zabawy i tajemniczosci....

 

#52 2011-01-21 09:50:14

rl98ps

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Ja polecam:
1. Praga - Hradcany; widok na stara czesc miasta
2. Wilno - gora trzech krzyzy i widok z wiezy tv
3. Wałbrzych - Zamek Książ piekna okolica i widoczki
4. Szczyt Szczelinca Wielkiego - zachwycajace widoki, zimowe i letnie

Ostatnio edytowany przez rl98ps (2011-11-13 19:24:26)

 

#53 2011-01-21 10:54:38

kangur

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Ja polecam Amsterdam i inne holenderskie miasta jak Volendam, Aalkmar, Gouda, Edam, Arnhem i inne. Piekne, stare, z wieloma atrakcjami, niesposob sie nudzic. Poza tym Wenecia i okoliczne miasteczko Chioggia ze wspaniala atmosfera, Miasteczka na poludniu Francji jak St Tropez, Frejus - St Raphael. To to co mi pierwsze przyszlo do glowy smile

 

#54 2011-07-22 19:02:30

a_gatka

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

A ja przeżywam właśnie wielką fascynację Skandynawią. Podziela ktoś? Ostatnio wypatrzyłam kilka ciekawych wypadów na weekend z Unity Line i w sierpniu przymierzam się do Bornholm. A Wy co polecacie?

 

#55 2011-07-22 19:25:49

MaggieJoy

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

a_gatka - TAK, marzę o podróży do Skandynawii, póki co myślę o rejsie i krótkim zwiedzaniu jakiegoś nadmorskiego miasta, a kiedyś  samochodowa wyprawa wokół Bałtyku !! Jeżeli chodzi o miasta w Europie to polecam niemieckie  Gengenbach z naprawdę bajkową architekturą, Pragę i Cesky Krumlov oraz Hum w Chorwacji - najmniejsze miasto świata smile

Ostatnio edytowany przez MaggieJoy (2011-07-22 22:15:46)

 

#56 2011-07-22 21:57:44

trotamundos

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Rzym i Barcelona na pierwszym miejscu:)

 

#57 2011-07-26 09:53:18

a_gatka

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

 

#58 2011-09-06 14:36:49

a_gatka

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Hej, dawno tu nie zaglądałam smile Coś mnie ominęło?

Tak sobie myślę dziewczyny.. a może imprezka? Na promie Skania będzie niebawem maraton DJ'ów. Co myślicie?

 

#59 2011-11-12 20:14:16

AniaMW

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Polecam Skandynawię! Osobiście najbardziej kocham Norwegię smile To "moje miejsce na ziemi". Choć trochę różnych miejsc, ze wszystkich kontynentów już poznałam. Norwegia jest ponad! Zachwycające krajobrazy - góry, fiordy, wodospady, zieleń... a do tego życzliwi ludzie, wspaniała infrastruktura przy drogach - parkingi, itp. , wszystko tam jest "dla ludzi". Kto raz pojedzie kawałek w Norwegię, z chęcią powraca tam przy każdej okazji. Wiem coś o tym smile

 

#60 2011-11-12 22:09:13

mar2403

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh