Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#31 2010-02-02 20:32:18

Michasia_Bogus

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

O tak,też byśmy dorzucili Kutną Hore w Czechach,w ogóle  Czechy potrafią mocno zaskoczyc na każdym kroku...Tyle pięknych i zadbanych miast,pięknych zamków i pałaców jak np.wspaniały pałac biskupi i jego ogrody w Kromeriżu pod patronatem UNESCO który zrobił na nas wielkie wrażenie .Tyle pięknych miejsc,szkoda że tak mało odkrywane,wielu ludzi zna tylko wspaniłą Pragę.Myślimy że warto odkrywac piękno Czech! smile wink

 

#32 2010-03-08 16:47:35

sandrula

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Hej, dla mnie Czarnogóra jest najpiękniejszym miejscem w Europie ze względu na swoje niepowtarzalne krajobrazy i przepiekne plaze. Byłam w zeszłym roku z biurem OIS, wyjazd był naprawdę udany i pod względem organizacyjnym biura i pod względem ludzi, którzy jechali no ale oczywiście sam klimat kraju coś wspaniałego. Gorąco polecam, szczególnie na wakacyjne "wojaże".

 

#33 2010-03-09 10:53:46

emilka8787

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

zgadzam się z Sandruląsmile  byłam w Budvie i wybór plaż jest ogromny, codziennie inna przez tygodniowy wyjazd. Widoki też niczego sobie. polecam

 

#34 2010-06-16 22:18:50

Michasia_Bogus

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Ostatnio edytowany przez Michasia_Bogus (2010-06-16 22:19:48)

 

#35 2010-06-17 22:48:22

globusik

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

1. Plitwickie Jeziora
2. Wenecja
3. Porto
4. Postojna i Skocjanskie Jamy
5. Sintra

 

#36 2010-06-20 11:01:05

Magdalena1981

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

A ja polecam Lizard i Penzance. Miasta te są w Kornwalii.

 

#37 2010-06-27 12:36:58

srucha

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Ja również polecam Ukrainę!  Jest to piękny kraj, a ludzie... Mieszkaliśmy na "polach namiotowych", mimo,że byliśmy Polakami to ciągle byliśmy zapraszani w gościnę do Ukrainców, Rosjan. To była wspaniała atmosfera,na żadnym zachodnim Campie nie było tak Ludzko smile  A zwiedzać jest co: od Kijowa,przez Odessę, półwysep Krymski po Kresy Wschodnie. To była wspaniała wyprawa i mimo zmęczenia po powrocie, chcieliśmy wracać.
A było to 10 lat temu

Ostatnio edytowany przez srucha (2010-06-27 12:38:47)

 

#38 2010-06-29 10:53:24

piea

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Myślę sobie , że nie ma definicji najciekawszego miejsca w Europie- bo wszystkie na swój sposób mają swój własny urok. Najczęściej jeździmy w basen morza śródziemnego, ale przecież Europa ma do zaoferowania znacznie więcej: piękna jest Skandynawia, piękne sa krajobrazy alpejskie, charakterystyczne Niderlandy, Europa Wschodnia....można by tak wymnieniac bez końca. Każdy znajdzie tu coś dla siebie mamy tu ogromne zróżnicowanie geograficzne, kulturowe, religijne. A więc nic tylko odkrywać nasz piękny kontynent- gdziekolwiek byście trafili!

 

#39 2010-06-29 22:53:56

anet_zb

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Trudno jednoznacznie podać najciekawsze miejsce w Europie. Każdy zakątek tego kontynentu ma wiele do zaoferowania. Zależy czy chcemy zwiedzić jak najwięcej, czy wypoczywać na plaży. Czy lubimy zabytki architektury, piękne krajobrazy, ciszę czy dobrą zabawę w wielkich kurortach. Wybierając miejsce musimy brać pod uwagę klimat, odmienność kultur,kuchnię .......

Ostatnio edytowany przez anet_zb (2010-06-29 23:00:56)

 

#40 2010-06-30 18:30:07

Valion

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Zgadzam się z poprzednikami. Dlatego:
PRZYRODA< KRAJOBRAZ
1.Norweskie Fiordy
2.Szkockie Hybrydy
3.Alpy
4.Biebrzański Park Narodowy
5.Karpaty transylwańskie
HISTORIA
1.Stonehenge
2.Pompeje
3.Kreta
4.Reims lub Carcassonne lub Awinion lub Rouen lub Strasbourg
5.Andaluzja
SZTUKA
1.Rzym-Florencja-Mediolan
2.Paryż
3.St.Petersburg
4.Berlin
5.Madryt
RELIGIA
1.Rzym-Watykan
2.Grenada
3.Albi
4.Istambuł
5.Greckie w-py

 

#41 2010-07-01 12:05:34

thegriasia

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Jeśli chodzi o Europę to:

Włochy- całe
Francja- Paryż
Grecja- Ateny, Meteory, wyspy: Santorini, Kreta, Rodos, Kos, Zakynthos
Cypr
Hiszpania- Madryt, Barcelona
Islandia

 

#42 2010-09-01 19:17:49

michalina76

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Najbardziej urokliwy - dla mnie Lwów!
I tylko Lwów. Uliczki, nastrój, muzyka, kuchnia. Wszystko cudowne. Kręcą was wschodnie klimaty? Bo mnie bardzo.  Ślinka mi cieknie na samą myśl o cepelinie i chalwie.

 

#43 2010-09-01 20:59:20

aga133

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Jeśli chodzi o mnie to Kresy Wschodnie bardzo mnie kręcą - tak jak to napisałaś. Lwów oczywiście też. Chciałabym wreszcie dotrzeć na Białoruś, no i oczywiście do Rosji....

 

#44 2010-09-01 21:36:33

Michasia_Bogus

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

 

#45 2010-09-01 22:08:32

aga133

Re: Ciekawe miejsca lub miasta europejskie - co polecacie?

Wilno koniecznie. Wiem, że podróżujecie z Tęczą ( Michasia i Boguś) i własnież to biuro organizuje bardzo atrakcyjne ,,litewskie" wycieczki. Kilka lat temu, kiedy ja miałam przyjemność być z nimi, trasa obejmowała Kowno, Troki, Wilno, Druskienniki i Gruty. Polecam taki wariant:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh