Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2010-06-03 07:20:16

PAVULON

Re: polecane biura podróży

Po raz kolejny polecam ALMATUR!!! Właśnie wróciłem z nimi z Francji, i po raz kolejny wypada BARDZO ich pochwalić, zwłaszcza Pana Radosława, przewodnika. Z takimi ludźmi zwiedzanie staje się jeszcze większa przyjemnością, człowiek z pasja , który potrafi zachęcić i przekazać ciekawie to co widział, i co my zobaczymy! WIELKIE GRATULACJE I POLECAM!!!!

 

#17 2010-07-07 12:35:02

arkadiusz844

Re: polecane biura podróży

POLECAM STUDENT TRAVEL
Wróciłem z helu właśnie..
Grille na plaży, mega klimat, chilling..
Jestem w szoku że tak tanio.

pzdr

 

#18 2010-07-07 16:23:05

marcjol

Re: polecane biura podróży

Z czystym sumieniem mogę polecić Itakę i Triadę. Są naprawdę profesjonalne smile

Z Itaką byliśmy ostatnio na Cyprze i było super - z wyjątkiem tamtejszego biura podróży Delta Travel - DRAMAT!!! hmm

A jeśli chodzi o pośrednictwo to polecam www.wakacje.pl - opinie klientów są bezcenne i bardzo przydatne!

 

#19 2010-08-25 14:50:16

arnna

Re: polecane biura podróży

hej,

jak macie problem z wyborem oferty, polecam www.soswakacje.pl smile

Ostatnio edytowany przez arnna (2010-10-26 15:09:56)

 

#20 2010-08-25 23:56:35

Valion

Re: polecane biura podróży

następna "reklamodawczyni" hehehehe. ale co tam. O Itace faktycznie słyszałem dużo dobrego od znajomych. Natomiast o Triadzie słyszałem i czytałem bardzo niepochlebne opinie szczególnie dotyczące wyjazdów do Grecji i Egiptu.

 

#21 2010-08-26 05:44:59

aga133

Re: polecane biura podróży

No cóż to i ja pochwalę ,,moje" biura:)  Najczęściej podróżuję z Rainbow Tours i nigdy nie miałam powodów do narzekań. Pochodzę z Małopolski i podobnie, jak Michasia i Boguś, mam dobre doświadczenia związane z bielskim biurem ,,Tęcza" - przy czym jego oferta nie jest zbyt bogata. W wyjazdach na Wschód - Ukraina, Białoruś - wspaniałą i tanią ofertę posiada niewielkie biuro z Andrychowa ,,Via Travel". Posiadają wspaniałych przewodników, są to chłopaki, na ogół absolwenci historii na UJ i jednocześnie autorzy przewodników wydawanych przez krakowskie wydawnictwo ,,Bezdroża". Polecam.

 

#22 2010-08-26 08:17:34

lidonek

Re: polecane biura podróży

rainbow tours bez dwóch zdań

 

#23 2010-08-26 11:26:08

piea

Re: polecane biura podróży

 

#24 2010-08-26 14:53:59

Valion

Re: polecane biura podróży

trochę racji masz. jeździłem z Triadą gdy byłem na studiach na wycieczki objazdowe i było fajnie. Niemniej jednak, poczytaj na necie o rejsach po nilu tego biura. Włos na łysej głowie się podnosi!

 

#25 2010-08-26 20:55:15

PAVULON

Re: polecane biura podróży

osoby "trochę" więcej jeżdżące poświecie z biurami wiedza że każed biuro "specjalizuje" sie w danym kraju
np ALFAN STAR to udany wyjazd do egiptu , GRECOS to niezapomniana wyprawa do grecji
ADRIATYK to chorwacja,ALMATUR pozostawia miłe wspomnienia  z wycieczek objazdowych... itd

 

#26 2010-10-08 12:26:45

piea

Re: polecane biura podróży

 

#27 2010-10-08 16:01:41

Kasia6555

Re: polecane biura podróży

Wszystkim Wrocławianom i tym z okolic szczerze mogę polecić posrednika-Amadeus-biuro mieści się z centrum handlowym Magnolia....goście znają się na rzeczy i zawsze oilecaja fajne hotele i wycieczki.....ja zawsze wykupuje od nich wyjazdy organizowane przez Itake a jeśli chodzi o Egipt-Alfa Star....

 

#28 2010-10-08 20:19:09

PAVULON

Re: polecane biura podróży

Alicja ,DUUŻE brawa dla Ciebie za tą wypowiedź!!!!

 

#29 2010-10-10 18:39:38

anet_zb

Re: polecane biura podróży

Jak najbardziej zgadzamy się z Pavulonem - świetna wypowiedź Alicjo!!. U niektórych narzekanie leży w naturze i nawet w luksusowym hotelu znaleźli by coś do czego można się doczepić, skrytykować.

 

#30 2010-10-11 08:57:02

piea

Re: polecane biura podróży

Pavulon, Anet,
Dzięki za dobre słowa....
Tak myślę jak napisałam, i pewnie dużo więcej się takich znajdzie.... strasznie wkurzają mnie tacy "pseudoturyści"....
Wystarczy że po powrocie poczytam sobie opinie na forach o hotelach w których właśnie byłam..... i naprawdę czasami te hotele są bardzo  w porządku!   -ładne, duże, czyściutkie, piękne baseny, rosliny, pyszne jedzonko! żyć nie umierać!!!
A jak wracam skądś b.zadowolona, a potem czytam, że to samo miejsce jakiś kretyn opisał jako nora i totalny syf- to mi się włosy na głowie jeżą!
A nie jestem  przecież osobą jakąś bardzo  mało wymagającą !- tylko dla mnie istotne są pewne priorytety decydujące o wyborze hotelu ( lokalizacja, bliskość plaży, infrastruktura, czyste łóżko i ciepła woda w łazience!)-
natomiast nie przeszkadzają mi urwane drzwiczki od szafy czy niedomykająca się szuflada...., ale jak np. spłuczka w toalecie nie działa- to idę do recepcji-mówię w czym jest problem- i grzecznie żądam zamiany pokoju-(zawsze działa.....).
No cóż.... niestety  "tacy dziwni" są tez wśród nas i tez jeżdżą na wakacje...., trzeba tylko mieć ciut wyczucia i nie przejmować się tak bardzo przesadzonymi opiniami, bo jeśli ktoś o 5*hotelu za wcale niemałe pieniądze pisze że to totalny syf! - to albo mu sie te gwiazdki rozmnozyły....albo rozmarzył sie się dodał sobie  kilka zer do ceny...
Pa, pa , pozdrowionka dla wszystkich

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh