Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-17 20:05:14

thegriasia

DYSKOTEKI w Sharm El Sheikh

Był ktoś możne na jakiejś dyskotece w Sharm?? Jak wrażenia, która waszym zdaniem jest najlepsza?? I jak cenowo wychodzi wstęp...

 

#2 2010-05-17 21:44:38

madziuszka

Re: DYSKOTEKI w Sharm El Sheikh

Pacha numer 1 nie tylko w SSH ale sposrod wszystkich klubow na swiecie w ktorych bylam. Wstep dosc drogi 165 funtow i drinki drogie, ale warto, szczegolnie w czwartki na House Nation. 2 inne popularne kluby to Hard Rock Cafe- restauracja, ktora po 23 zamienia sie w klub- wstep roznie, ale ok.120 funtow oraz Little Buddha- w srody dla pan wstep i drink darmo.

 

#3 2010-09-27 21:32:46

ufka

Re: DYSKOTEKI w Sharm El Sheikh

zgadzam się Pasha jest najlepsza i nie tylko w sharm.....wystrój bardzo dobry imprezy z klimatem. Pęka w szwach szczególnie w czwartki na housach jak i na imprezach pool party. Niestety w sezonie krzyczą sobie na te imprezy ceny koło 45 dolców....tak  było w sierpniu ....za to juz na r'n'b wstęp kosztował tylko 19 dolarów.
W Hadaba jest nowy klub Toda Yoya ...nie wiem czy tak to się piszę......bardzo dobry klimat, muzyka i mocne drinki .......... jedyny minus ,że jest na świeżym powietrzu i niestety przy panującej temperaturze w sierpniu wiatraki nie wystarczały.......
jest też dolce vita...znam ją niestety tylko z opowieści choć za każdym razem próbuję się do niej wybrać .....imprezy są tylko w piątek podobno są lepsze niż w pashy,ceny niestety 45-55 dolarów.......
Budda ma niesamowity wystrój .... górna półka ale niestety albo ja miałam pecha albo towarzystwo i klimat imprezy mi nie odpowiadały...jednym słowem mnóstwo półnagich Rusek tongue
jest oczywiście hardrock cafe który muszę przyznać zawsze daję radę...........dla nie wymagających ...........
w dobrym towarzystwie wszędzie będziecie się dobrze bawić..... echhh już tęsknie za sharm smile
Ale to Pasha pozostawi po sobie niesamowite wspomnienia smile)))))))))))))

Anka
http://www.praca-marzen.pl/profil/210

 

#4 2012-04-11 16:05:35

E_SHARM_PL

Re: DYSKOTEKI w Sharm El Sheikh

W Sharm el Sheikh oczywiście najsłynniejsza jest Pacha. Jedną z większych jest też Toda Joia ( open air ). Jedną z najnowszych jest też Space - niedaleko Naama Bay. Dobry poziom trzyma też Pangaea w Soho Square ( polecam imprezy w poniedziałki wieczorem). Od niedawna wskrzeszona została też dyskoteka na pustyni poza miastem - największe imprezy odbywają się tam w środy wieczorem ( Dolce Vita Party on Desert). Można dojechać taksówką przez pustynię. Kalendarium imprez w Sharm el Sheikh na każdy dzień można znaleźć tutaj:  sharm-el-sheikh.pl/info-serwis/kalendarium-imprez/

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh