Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-01-11 11:29:22

manniak

polecane biura podróży

Dopisujcie biura podróży/firmy turystyczne, z którymi warto jeździć. Ja ze swojej strony rekomenduję BonVoyage.pl. Mają bardzo duże doświadczenie, są na rynku prawie trzydzieści lat i na wyjeździe z nimi (Egipt) wszystko się zgadzało. Świetna baza hoteli, jak na te standardy ceny całkiem korzystne.

Ostatnio edytowany przez manniak (2010-01-13 14:37:25)

 

#2 2010-01-11 19:19:48

PAVULON

Re: polecane biura podróży

proszę bardzo : alfa star, neckermann, marco, adriatyk, grecos, tureckie - lena pacho tour,

 

#3 2010-01-11 23:03:10

suariska

Re: polecane biura podróży

rainbow tours, exim, ecco, easy travel...

 

#4 2010-01-13 11:36:21

Misiaczky

Re: polecane biura podróży

jak najbardziej zgadzam się z Pavulonem co do tureckiego-Lena i pacho tour i naszego Marco......
Ze swej strony mogę jeszcze polecić jeżeli chodzi o Egipt to bp Viva club...
Polecam też takie biura jak....neckerman , tui , alfa star , gti ......

 

#5 2010-01-13 13:52:42

olucha74

Re: polecane biura podróży

ja miałam okazje skorzystać z usług Itaki /Hiszpania/ i Neckermana/Tunezja/ i byłam BARDZO ZADOWOLONA

 

#6 2010-01-22 13:10:14

kocik

Re: polecane biura podróży

ja korzystalem z poznanskiego Fun Clubu i bylo naprawde spoko

 

#7 2010-02-12 16:55:09

welosypedka

Re: polecane biura podróży

A ja ostatnio skorzystałam z usług biura Czajka/OIS z Krakowa i wyjazd na Krym zaliczam do jednych z najbardziej udanych na jakich byłam smile zdecydowanie polecam smile

 

#8 2010-02-14 18:13:04

kocik

Re: polecane biura podróży

i moge jeszcze polecic Maja Travel, bardzo dobre biuro

 

#9 2010-02-14 21:45:35

Michasia_Bogus

Re: polecane biura podróży

Naszym zaufanym biurem podróży jest ''TĘCZA'' z Bielska B.Byliśmy już z nimi czterokrotnie, raz na wczasach w Grecji oraz na wycieczkach w Budapeszcie,Pradze oraz Wiedniu.Zawsze z nimi było wszystko OK,bardzo dobra organizacja,polecamy osobą z okolic  Śląska oraz Małopolski.Do tego musimy pochwalic organizatora naszych zeszłorocznych wakacji w Turcji-biuro podróży ''ITAKA'',wszystko bardzo fajnie zorganizowane z ich strony.Na miejscu w Kemer korzystaliśmy z wycieczek miejscowego biura -''GINZA TRAVEL'',polecamy jeśli ktoś będzie wypoczywał w Kemer.Za dobrą organizacje wycieczki możemy jeszcze pochwalic ''RAINBOWTOURS''.Pozdrawiamy wszystkich TRAVELMANIAKÓW-Michasia&Boguś wink smile

 

#10 2010-02-23 18:00:32

nowiniak8

Re: polecane biura podróży

Ja ostatnio jeżdziłem przez kilka lat z biurem podróży Almatur,było okey!polecam.

 

#11 2010-03-15 16:31:10

rasva

Re: polecane biura podróży

Ja swego czasu często korzystałam z biura we Wrocławiu, Just Fly. Sami jako biuro nie organizują wyjazdów, ale są pośrednikiem i w swojej ofercie mają wycieczki prawie wszystkich biur podróży. Ostatnio raczej staram się sama organizować wyjazdy bez pomocy biur podróży, jednak jeśli ktoś woli wyjechać na przygotowany wyjazd, polecam to biuro.

 

#12 2010-05-29 18:28:32

olucha74

Re: polecane biura podróży

Jako pośrednik postanowiłam sprzedawać i polecać sprawdzone na sobie biura i w ofercie na TamPojade.pl mam Ecco Holiday, Ecco Travel, Grecos, SelecTours, Sun&Fun, Destino Mexico-tym ostatnim jestem osobiście i szczerze zachwycona-jest to polskie biuro podróży w Meksyku, rewelacyjnie zorganizowani, a półwysep Jukatan to ich specjalnośćsmile))

 

#13 2010-05-30 14:26:17

globusik

Re: polecane biura podróży

Wszystkie biura sa ok jak pasuje cena... Najlepiej w portalach turystycznych wyszukac co kogo interesuje no i zamawiac...Wazniejsze sa partnerskie agencje w miejscu wypoczynkowym....Zawiodlem sie Neckermanem w Roquetas...

 

#14 2010-05-31 12:45:27

thegriasia

Re: polecane biura podróży

polecam EximTours oraz Almatur

Ostatnio edytowany przez thegriasia (2010-05-31 12:45:55)

 

#15 2010-06-01 14:54:25

piea

Re: polecane biura podróży

Jeśli chodzi o wycieczki objazdowe- to zdecydowanie Itaka, natomiast co do wypoczynku- to szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem o co tu chodzi z definicją biura podróży: Dobre, czy Niedobre1 - wszystkie działaja podobnie: sprzedac klientowi ofertę i zarobić!  Ja wybieram hotel z katalogu, i wcześniej czytam opinii na forum. Nigdy nie było żadnych niespodzianek! Rezydenta widuję wyłacznie w dniu przylotu/wylotu- i nie szukam jego towarzystwa- jak coś potrzebuję sama załatwiam w recepcji, a wycieczki kupuje zawsze w małych, lokalnych biurach. Taniej i solidnie!
Animator zupełnie nie jest mi potrzebny- sama umiem zorganizować sobie czas, dlatego wg kryterii czy biuro jest dobre i dlaczego: to raczej powinno dotyczyc objazdówek, a nie pobytówek!
Na objazdówkach: piloci-przewodnicy, autokary, kierowcy,, programy zwiedzania i jakość hoteli - to są istotne rzeczy oceniane p/ klientów na objazdówkach: Moim liderem jest Itaka, chociaż Rainbow Tour też jest niezłe, ale Itaka ma rewelacyjnych pilotów! Przynajmniej ja na takich trafiałam.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh