Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-09-30 08:56:17

Otylia

pomysł na jesienny wyjazd

Gdzie polska jesien waszym zdaniem wygląda najładniej? Gdzie się udać na weekendowy wyjazd w Polske?

 

#2 2009-09-28 11:43:11

mourie

Re: pomysł na jesienny wyjazd

hm.. ja lubię bardzo Trzemeszno, ale nie wiem, czy by Ci się spodobalo. Karpacz jesienią jest przepiękny! widoki są powalające, mozesz w google wpisać 'karpacz jesienią" to wyskoczy Ci na pewno wiele zdjęć. naprawde warto. co do noclegu, to polecam tam mercure karpacz skalny - hotel pierwsza klasa!

 

#3 2009-09-28 11:50:03

KlaudiaRakocz

Re: pomysł na jesienny wyjazd

A ja już któryś raz z kolei zarekomenduje Górnośląski Park Etnograficzny  (skansen) w Chorzowie-(patrz moje podróże-http://www.travelmaniacy.pl/profil,750,podroze,702,galeria,0) jesienią jest najpiękniejszy....w sam raz na jednodniowy wypad. Przy okazji można odwiedzić zoo i wesołe miasteczko....tam nie można się nudzić  wink..szczerze polecam.

 

#4 2009-10-03 16:07:46

suqarfreeq

Re: pomysł na jesienny wyjazd

mourie- zgadzam się odn. Karpacza, tam jest po prostu CUDOWNIE jesienią, co do hotelu, to słyszałam,ze fajne SPA tam mająsmile
Poza tym lubię Mazury w tym okresie, owszem jest chłodno, ale wystarczy założyć polar i można żeglować (najczęściej odwiedzam Ruciane, mam tam zaprzyjaźnionych gospodarzy:)).

 

#5 2010-02-21 17:55:36

travelerka

Re: pomysł na jesienny wyjazd

A ja bym proponowała (teraz już chyba raczej wiosenny wyjazd) cudowne Zakopane. Idealne na weekendowy wyjazd wraz z rodzinką czy przyjaciółmi. I nie mówię tu o "wspinaczce wysokogórskiej" smile tylko lightowej trasie typu: Gubałówka, Kasprowy, czy klimatyczne Krupówki:) Tyle razy już byłam, a zawsze urzeka mnie coś innego i odkrywam nowe, piękne miejsca

 

#6 2010-03-22 16:23:07

lunatyczka

Re: pomysł na jesienny wyjazd

Wydaje mi się,że jesienią najlepiej jest wybrać się do Sopotu. To cudowne miasto,ale nie w okresie wakacyjnym kiedy jest bardzo dużo turystów i po prostu nie da się porządnie odpocząć. Jeszcze warto wybrać się do Krakowa z tym,ze tam jest fantastycznie o każdej porze roku

 

#7 2011-01-04 13:32:56

TrzyKafki_pl

Re: pomysł na jesienny wyjazd

Myślę że jesień najładniej prezentuje się w górach,gdzie mamy złociste drzewa i piękny zachód słońca nad górami,szczególnie w tatrach. Kto był na przełomie września i października,ten wie co mam na myśli:)

 

#8 2011-01-06 12:35:10

anet_zb

Re: pomysł na jesienny wyjazd

Nasze jesienne wyprawy to przede wszystkim Kaszuby.
Mamy je pod ręką i jest naprawdę co zwiedzać, mnóstwo zieleni, jezior oraz lokalnych zabytków  charakterystycznych dla tych regionów!!!
Dużo by było do wymieniania, ale nie sposób pominąć wieży widokowej na Wieżycy, z której podczas dobrej pogody widać przepiękną panoramę.smile

 

#9 2011-01-06 13:22:55

kazikss

Re: pomysł na jesienny wyjazd

Ja skolei jesienią w Polsce polecam dwa kierunki
1. Bieszczady o tej porze roku są niesamowite (o innych porach roku też co prawda:) ), zwłaszcza kolory na połoninach, niesamowita feria barw, zmienność pogody i klimat w drewutniach to coś co każdy powinien choć raz w zyciu przeżyć.
2. Bieskid Żywiecki - też górski kierunek, jesienią zwłaszcza wczesną kiedy nie ma tam już turystów tylko pary studentów od czasu do czasu, są bardzo przyjemnym kierunkiem, w odróżnieniu od Bieszczad z całkiem dostępną bazą turystyczną

 

#10 2011-01-28 11:31:48

TrzyKafki_pl

Re: pomysł na jesienny wyjazd

Właśnie o tym pisałem: ogólnie jesienią warto wybrać się w góry. Tylko oprócz Bieszczad preferuję Tatry,Beskid Żywiecki odpada.. Jak dla mnie zbyt mało atrakcji.

 

#11 2011-11-10 21:05:45

Rubikon

Re: pomysł na jesienny wyjazd

jesień w Górach jest przepiekna dlatego ja polecam tatry, poza tym teraz tam jest piękna pogoda, a jeśli nei ma pogody zawsze można iść do term, odpocząć, jest co robić

 

#12 2011-11-30 13:43:04

TrzyKafki_pl

Re: pomysł na jesienny wyjazd

Ale zimę w górach również można spokojnie polecić,są piękne zasnieżone i bardzo niebezpieczne... Więc trzeba uważać.

 

#13 2012-09-10 21:04:14

ziggy

Re: pomysł na jesienny wyjazd

Ja z kolei jesienią polecam Podhale i koniecznie Czerwone Wierchy, które właśnie o tej porze roku są najpiękniejsze (właśnie czerwone). O tej porze roku z noclegiem nie powinno być problemu, bo to w miarę martwy sezon, ale przynajmniej spokój i w Zakopcu i na szlaku. Jest fajna stronka z rozrysowanymi miejscowościami Podhala i noclegami w nich, chyba Zakopedia.pl się nazywa.

 

#14 2012-09-16 12:50:01

Fedyk

Re: pomysł na jesienny wyjazd

 

#15 2012-09-16 12:53:09

Fedyk

Re: pomysł na jesienny wyjazd

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh