Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-02-13 18:37:30

katrinka

poprostu masakra

słuchajcie jaki motyw: kilka dni temu miałam zrobioną rezerwację na wyjazd do Egiptu z matką, zostało tylko przelać kasę na konto biura. i pech chcial ze akurat wtedy odwiedzila nas babcia i się zaczęło gadanie: 'wy ciągle pieniądze rozpiepszacie na jakies wyjazdy, byście lepiej do mieszkania dołożyli' itd. od słowa do słowa rozpętała się awantura i w efekcie matka zrezygnowała z tego wyjazdu. i powiedzcie co robić z takimi ludzmi jak babcia? ci to nigdy nie zrozumieją...

 

#2 2010-02-13 18:43:00

Fresh

Re: poprostu masakra

Katrinka, nie każdy rozumie pociąg do podróży smile a tutaj przy okazji to chyba też różnica pokoleń... swoją drogą szkoda straconego wyjazdu...

 

#3 2010-02-16 15:46:04

katrinka

Re: poprostu masakra

a jednak jadę!smile zawsze musi wyjść na moje;)

 

#4 2010-02-16 17:08:57

edyta

Re: poprostu masakra

No to gratuluje siły perswazji bo im się ma starszą od siebie osobę do przekonania to trudniej sie dogadac...
przynajmniej w moim wypadku smile

 

#5 2010-02-16 19:33:10

PAVULON

Re: poprostu masakra

jak bym słyszał teściową mija , ona się nie wtrąca ale jak sama mówi najbarzdiej jest szczęśliwa kiedy jesteśmy w domu i nie włóczymy dziecka z nami po świecie...NIC Z TEGO!!!

 

#6 2010-02-17 10:00:27

Michasia_Bogus

Re: poprostu masakra

Nie ma co słuchac gadania i narzekania innych,trzeba mimo wszystko  w miarę możliwości realizowac swoje cele i pasje podróżnicze.Wielu ludzi nie rozumie i nie czuje magi podróży,wielu jest po prostu zazdrosnych,rodzina boi się o nasze bezpieczenstwo,starsi zaś mają zupełnie inny światopogląd,więc przeliczają koszt wycieczki na rzeczy materialne(my śmiejemy się że na ilośc meblościanek jakie można by kupic:))Tłumaczmy więc ludziom nasz punkt widzenia,słuchajmy ich uwag z przymrużeniem oka,spełniajmy swoje najskrytsze marzenia dotyczące podroży.Powodzenia!

 

#7 2010-02-17 16:08:39

katrinka

Re: poprostu masakra

hahaha z tymi meblościankami to się zgadzam w 100% smile właśnie tak jest z moją babcią. na meble to nie oszczędza, no bo przecież potem przyjadą goście (rodzina z takim samym poglądem jak babcia) i będzie się czym pochwalićwink

 

#8 2010-02-18 12:19:30

lagatta

Re: poprostu masakra

Katrinka a kiedy jedziesz? Znajomy mojego brata niedawno wrócił z Egiptu i mówił, że woda miała 23 st.!

 

#9 2010-02-18 14:14:20

Fiorek

Re: poprostu masakra

W jakiej miejscowosci byl ?

 

#10 2010-02-18 14:39:33

katrinka

Re: poprostu masakra

jadę 5 marca

 

#11 2010-03-18 19:55:24

myszka

Re: poprostu masakra

Zgadzam się z Michasia_Bogus. Wielu ludzi nie rozumie pasji podróżowania. Ale ja np nie rozumiem wielu ludzi i ich pasji. Np. mój brat - komputery. Odkładał przez pół roku kupił super kompa żeby mu gierki chodziły a ja przeliczyłam gdzie mogłabym za ta kasę pojechać. Najlepiej niech każdy robi co lubi. Bo najszczęśliwsi są Ci którzy spełniają marzenia:)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh