Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » czy przynależność do "travelmaniaków"rozwija fantazje fotograficzne?

#1 2010-02-12 21:38:50

PAVULON

czy przynależność do "travelmaniaków"rozwija fantazje fotograficzne?

czy to że należycie do grona travelmaniaków powoduje że zaczynacie fotografować inaczej ? tzn fotografujecie więcej ,oceniacie czy dane miejsce lub zdarzenie można pokazać na forum?
patrząc na mnie to tak, a wy?

 

#2 2010-02-15 15:04:06

KlaudiaRakocz

Re: czy przynależność do "travelmaniaków"rozwija fantazje fotograficzne?

Ja mam podobne spostrzeżenia;), staram sie robić tzw. pocztówkowych zdjęć jak najwięcej;)

 

#3 2010-07-23 22:23:55

anet_zb

Re: czy przynależność do "travelmaniaków"rozwija fantazje fotograficzne?

zdecydowanie tak....staramy się fotografować to co nam się podoba, co zwraca naszą uwagę, to co chcielibyśmy pokazać innym. Na zdjęciach staramy się uchwycić klimat danego miejsca i życie jakie prowadzą mieszkańcy, ich twarze, zwykłe sprawy. Zdjęć robimy coraz więcej, pogłębiamy swoja wiedzę dotyczącą fotografii. Oglądanie fotek zrobionych przez  travelmaniaków inspiruje nas często do innego spojrzenia, dostarcza nowych, ciekawych pomysłów.

 

#4 2010-07-23 23:38:38

globusik

Re: czy przynależność do "travelmaniaków"rozwija fantazje fotograficzne?

Nie tylko travelmaniacy sa inne portale tez ktore ucza... Ja mysle ze uczciwa krytyka pod zdjeciem poprawia nasze fotki... Niekiedy bylem nawet zdziwiony ze akurat to zdjecie sie podoba... Jak widac nie jestem zdolnym fotografem poniewaz taki to widzi przed robieniem zdjecia... Jednak prubuje uchwycic ten swiat coraz lepiej miedzy innymi dzieki waszym opiniom... Malpowanie cudzych pomyslow mysle ze nie rozwija naszej wiedzy  raczej swietne zdjecia powinny byc inspiracja to tworzenia nowych pomyslow...

 

#5 2010-10-04 09:14:13

kangur

Re: czy przynależność do "travelmaniaków"rozwija fantazje fotograficzne?

Napewno tak. Ogladajac piekne fotografie na tej stronie mozna wiele sie nauczyc, podpatrzec fajne pomysly. Na mojej nastepnej wyprawie z pewnoscia bede robil troche inne zdjecia niz dotychczas. Pozdrawiam wszyskich fotografow (nawet fotografikow)

 
  • Index
  •  » Pogaduchy
  •  » czy przynależność do "travelmaniaków"rozwija fantazje fotograficzne?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh