Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#46 2020-12-07 10:38:55

papuas

Re: Witajcie podróżnicy! :)

Piea  hej, hej ...
Zamiast Mikołaja zawitał Admin, a Ty milczysz i nie dajesz znaku życia.
Czyżbyś też porzuciła ten portal??
alejaja

 

#47 2020-12-09 16:11:10

kangur

Re: Witajcie podróżnicy! :)

Papuas nie strasz mnie. Mam nadzieję, że Ala zrobiła sobie tylko krótką przerwę jak to drzewiej bywało 😀. I że piwróci wkrótce na travelmaniacze łono. Gdzie się ta nasza Pieła wzięła i podzieła? 🥺

 

#48 2020-12-10 09:37:08

piea

Re: Witajcie podróżnicy! :)

Witajcie,
jestem i nie porzuciłam portalu, tylko mam teraz bardzo "gorący" okres w pracy (odnowienia umów na rok następny) i dlatego jestem obecnie zupełnie "nie czasowa" ; jak sie to całe piekło skończy, to wrócę z pewnością i przyjemnością, a wpadłam tylko dać wam znać, że "żyję" smile
Trzymajcie się cieplutko! smile

 

#49 2020-12-10 15:27:03

kangur

Re: Witajcie podróżnicy! :)

No to i dobrze big_smile

 

#50 2021-06-11 21:43:07

PAVULON

Re: Witajcie podróżnicy! :)

..jaki tu spokój,na, na, na  na...

 

#51 2021-06-13 22:07:39

myszka

Re: Witajcie podróżnicy! :)

Hej, dawno mnie tu nie było i mam zdaje się wiele relacji do tyłu. No może nie aż tak wiele ale na pewno trochę się znajdzie smile

 

#52 2021-06-14 07:48:20

papuas

Re: Witajcie podróżnicy! :)

smile  hi hi powrócona na rodziny łono  smile
wiem, rozumiem - na pewnym etapie życia nie czas na pisanie i czytanie relacji (a właściwie chroniczny brak czasu)
Od 2014 to tych relacji naprawdę jest sporo - hoho i jeszcze trochę, chociaż od czerwca 2020 to relacji zdecydowanie mniej tak jak i aktywnych członków ... i to nie tylko przez covid ...
dodatkowo ze strony głównej zniknęły "ostatnio komentowane foto" więc każdy musi se sprawdzić "co nowego" - takie utrudnienie ...
Mimo to zachęcam: czytajcie, oglądajcie, komentujcie i w miarę możliwości opiszcie, nawet w 2 zdaniach, jakąś swoją podróż dodając foto:
myszka
PAVULON
Mikuś
i inni ....
pozdrawiam  kwiaty

 

#53 2021-06-17 13:22:32

kangur

Re: Witajcie podróżnicy! :)

Pozostaje mi przylaczyc sie do zachęt Papuasa Tak dlugo TM bedzie istnial jak dlugo my bedziemy z niego korzystać smile

Rowniez pozdrawiam wszystkich Travelmaniakow big_smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh