Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-10-14 15:32:02

PAVULON

mniej wyjazdów zagranicznych?

troche mi się w to nie chce wierzyć że polacy mniej będą podróżować, słyszałem ostatnio żewiększość rezerwacji na zimę09/10 juz jest wysprzedana...a w lecie , kto ma kasę ten i tak pojedzie...

 

#2 2009-10-15 10:41:12

katrinka

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

to zależy co będzie dalej z kryzysem,bo jesli sie nasili to faktycznie niektórzy będą musieli zrezygnowac z wyjazdow. np moja koleżanka w każde wakacje jezdzila na 2wyjazdy zagraniczne,a w tym roku byla tylko kilka dni nad polskim morzem bo firma ojca upadła...

 

#3 2009-10-15 16:49:19

lagatta

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że jeżeli ceny wzrosną za granicą, to wzrosną i u nas. Czyli jak dla mnie nadal bardziej będzie opłacało się wyjechać do Egiptu czy Tunezji niż nad polskie morze czy na mazury.

 

#4 2009-10-15 21:51:12

PAVULON

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

kryzys.. sam go troszkę odczułem. tylko 1 wyjazd wtym roku...

 

#5 2010-01-04 08:56:26

Maria_28

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

bzdura! wyjazdy zagraniczne od zawsze cieszyły się popularnością i z pewnością będą, bo biorąc pod uwagę gwarantowaną pogodę, słońce,  wysokie temperatury, błękitne morza i bogatą architekturę to trudno będzie im się oprzeć. Poza tym jest mnóstwo promocji i rabatów, Itaka ma atrakcyjne ceny więc wcale nie trzeba rezygnować z wakacji gdzieś dalej i wybierać nasz zimny bałtyk

 

#6 2010-01-04 11:03:30

lagatta

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

Maria zaczynasz mnie denerwować tą REKLAMĄ Itaki! Wszyscy już wiemy, że według Ciebie Itaka ma atrakcyjne ceny i bogatą ofertę, nie musisz się powtarzać!

 

#7 2010-01-05 18:29:05

katrinka

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

o kurcze, ostro Agata;)

 

#8 2010-01-06 09:37:17

lagatta

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

Czasem tak trzeba.

 

#9 2010-01-15 13:05:53

piea

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

Czemu się tak nieładnie do siebie odzywacie? Każdy ma swoje ulubione biura-  i juz! Ja tez wiem, że Itaka jest droga, ale żadne inne biuro nie ma wycieczek tak bogatych programowo i na takim poziomie jak Itaka
( Sprawdziłam osobiście wielokrotnie), inne Biura-owszem-są tańsze-ale organizacyjnie i jakosciowo po prostu wysiadają! Piszę tu wyłacznie o ofercie wycieczek objazdowych!- natomiast wczasy pobytowe w hotelach- to zupełnie inna bajka! Itaka mocno tu przesadziła cenowo. Jeżdżę z innymi Biurami na wypoczynek.
POZDRAWIAM  WSZYSTKICH TRAVELMANIAKÓW

 

#10 2010-01-15 20:43:58

lagatta

Re: mniej wyjazdów zagranicznych?

Oczywiście Pani Alicjo, ja to jak najbardziej rozumiem, że każdy ma swoje ulubione biura, jednak Maria praktycznie w każdym wątku pisze o Itace, lub Bansku, do którego organizuje głównie wyjazdy jakie biuro turystyczne?....oczywiście wyżej wymienione. Proszę mi wybaczyć, ale jak dla mnie to jest typowe spamowanie.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh