Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-10-15 13:04:40

KlaudiaRakocz

Zima-narty

Drodzy Travelmaniacy mam prośbę - czy ktoś z Was ma w zwyczaju korzystać z uroków zimy i/lub wybiera się w tym roku na narty? Potrzebuję kilku wskazówek...
Z góry dzięki.

 

#2 2009-10-15 13:20:11

Fresh

Re: Zima-narty

Ja jeżdżę od kilku sezonów na nartach, jak do tej pory głównie w Polsce, może będę mógł pomóc - jakie masz pytania? smile

 

#3 2009-10-15 16:38:26

KlaudiaRakocz

Re: Zima-narty

Pierwsze podstawowe pytanie...gdzie są zdjęcia;)winkwink?
A większość moich pytań dotyczy Włoch....ale jak mi się coś nasunie...będę pytać...dzięki Fresh...

 

#4 2009-10-16 03:44:29

Fresh

Re: Zima-narty

Włochy... Klaudia, niestety nie pomogę, nie miałem okazji jeździć w Alpach, choć w przyszłości mam nadzieję że uda mi się więcej pojeździć poza Polską.

Co do zdjęć - przyłapałaś mnie smile Ze względu na pracę ciężko mi sie wyrwać na narty, a jak już uda się to skupiam się na przyjemności jazdy a nie na zdjęciach. Poza tym, ja tu nie od zdjęć jestem (od tego jesteście Wy - użytkownicy smile) - ja tylko zajmuje się poprawnym działaniem serwisu smile)

 

#5 2009-10-28 16:15:58

KlaudiaRakocz

Re: Zima-narty

To może ktoś inny poleci mi jakiś region we Włoszech lub w Austrii dla początkujących...i udzieli kilku rad laikowi....w stylu....jak najdalej może być pensjonat/hotel od wyciągu żeby się za bardzo nie umeczyc, czy można i jak wypożyczać sprzęt...o czym trzeba wiedzieć/mieć...itd

Ostatnio edytowany przez KlaudiaRakocz (2009-10-28 16:30:12)

 

#6 2009-10-28 18:14:49

maciej_moch

Re: Zima-narty

To Grzegorz ci najlepiej odpowie. Jak to nie numęczyć się?? sport to zdrowie big_smile

 

#7 2009-10-28 18:27:58

Fresh

Re: Zima-narty

Maciek ale ja o nartach we Włoszech czy Austrii to nic nie powiem, nie miałem okazji niestety tam jeździć hmm

 

#8 2009-10-28 20:14:07

maciej_moch

Re: Zima-narty

Gregor chodziło mi bardziej o te pytania o bliskości ośrodka od stoku i udzieleniu kilku rad laikowi smile)

 

#9 2009-10-29 09:36:42

Ewana1987

Re: Zima-narty

Może ja coś napiszę... Wiadomo, że najlepiej by hotel/pensjonat mieścił się przy samym wyciągu. Najwygodniej, ale wiadomo, że są droższe niż hotele znajdujące się dalej. Na szczęście są ski-busy, które zabierają gości na stok i z powrotem. Więc nie będziesz zmuszona iść na piechotęwink Co do wypożyczalni, cały sprzęt można wypożyczyć na miejscu, koło wyciągu. Osobiście uważam, że lepiej kupić własny sprzęt, bo mniej więcej tyle samo wychodzi co wypożyczenie. Ja np. kupiłam deskę snowboardową z wiązaniami za 300 zł (niby używaną ale dla mnie jest w super stanie), a w wypożyczalni (na Słowacji) zapłaciłam ok 150 zł za tydzień (2 tyg to 300 zł więc tyle samo co kupiona deska). We Włoszech czy w Austrii jest na pewno drożej. Masz jakieś jeszcze pytania? Chętnie odpowiem!

 

#10 2009-11-25 09:43:59

Maria_28

Re: Zima-narty

Sezon zbliża się już wielkimi krokami. Mi w tym roku zaprząta głowę Bansko (w południowo-wschodniej Bułgarii) gdzie w lutym 2009 roku odbyły się rozgrywki w narciarstwie zjazdowym kobiet oraz runda SG FIS Alpinie Ski World Cup. Wybiera się ktoś z was?

 

#11 2009-12-30 14:56:58

KlaudiaRakocz

Re: Zima-narty

Dzięki Ewana wink
za niespełna 2 tyg będę miała okazję spróbować jazdy na desce w Alpach i już nie mogę się doczekaćwink...jeśli ktoś jeszcze wesprze mnie jakąś radą-będę wdzięczna.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh