Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2019-03-01 02:38:36

piea

Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

dziś (a raczej już wczoraj  smile ) właśnie wróciłam z Kuby i tak mi się ten czas poprzestawiał, że jest środek nocy a ja spać nie mogę  bang  jet lag daje o sobie znać;
Urlop pełen mega wrażeń; Kuba jest niesamowita!!! - niby nigdy mnie specjalnie nie ciągnęło w tamte strony, ale po zeszłorocznej (niedokończonej wciąż) relacji Texarkany nabrałam sporego apetytu na Kubę i.... nigdy jeszcze nie odbyłam takiej podróży w czasie.... jupi  normalnie jakbym wlazła do wehikułu czasu i wylądowała epokę wstecz smile - nie dość że tropikalnie, kolorowo, mega egzotycznie to jeszcze 50 lat do tyłu smile ; Coś Niesamowitego!
Rum sie tam leje, cygara dymią, stare limuzyny trąbią a cała Kuba tańczy salsę i śpiewa kubańskie kawałki a wszystko pod czujnym okiem Fidela spoglądającego z rewolucyjnych plakatów ... no po prostu mega klimaty super
Fotorelacja pewnie będzie, ale dopiero jak przekopię te tysiące zdjęć smieszne

Pozdrowionka już z Polskiej ziemi ale wciąż jeszcze z Kubą w sercu  big_smile

 

#2 2019-03-02 11:07:19

kawusia6

Re: Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

No Piea- super wyprawa ! Gorąca zazdraszczam smile bo ciepło to moje klimaty. Z niecierpliwością czekam na zdjęcia...super, że będzie ich dużo; człowiek nacieszy oczy egzotyką.

 

#3 2019-03-03 03:07:47

kangur

Re: Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

Wow! No to daleka ta ucieczka do ciepelka big_smile Super! Czekam na relacje i zdjecia wink Pozdrawiam smile

 

#4 2019-03-03 16:48:41

Angela

Re: Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

No to zaskoczyłaś mnie smile myślałam, Ze gdzieś bliżej Cię poniosło smile Kuba - marzenie mojego męża..

 

#5 2019-03-03 17:00:38

hapol

Re: Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

 

#6 2019-03-03 17:57:30

3CiTy

Re: Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

 

#7 2019-03-04 19:51:30

piea

Re: Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

zwijanie cygar na słynnych udach Kubanek to nawet nie jest pod publikę - tylko najzwyklejszy  MIT!!! - gdzieś...ktoś..kiedyś...tak palnął i tak się "przyjęło" , ale to tylko bajka;  Uda ( jako blat dla zwijacza)  nie nadają się zupełnie do zwijania cygar 😉; są zbyt miękkie i w tamtejszym klimacie- zdecydowanie za wilgotne i cygaro wyszłoby mokre i fikuśnie pokręcone😉😉😉;

Citek, za to samochody-limuzyny made in USA AD 1945-1955 mają się tam świetnie, kolorowo i dopisują w ilościach iście hurtowych! 😉 + do tego klaksony z dźwiękiem jak trąby 😉

Ostatnio edytowany przez piea (2019-03-04 20:03:10)

 

#8 2019-03-04 22:02:58

3CiTy

Re: Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

No i właśnie te samochody mi się najbardziej podobają na wszystkich zdjęciach z Kuby bigok

 

#9 2019-03-04 23:25:30

texarkana

Re: Pozdrowionka z gorrrącej Kuby !

Ala, dobrze zrobiłaś! Za pare lat może już tam nie być tak fidelowo, a i czadowe samochody się kiedyś rozpadną... Kuba jest jedyna w swoim rodzaju, dla Polaka trochę jakby znana i nieznana jednocześnie. Relację nie wiem, może dokończę kiedyś... przytłacza mnie ilość zaległych relacji. Od czasu Kuby byłam tu i tam...

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh