Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2019-02-20 21:21:57

JackB90

Jedwabny szlak

Ostatnio jestem zafascynowany Jedwabnym Szlakiem. Czytam, przeglądam różne materiały, zdjęcia itd. I tak sobie myślę, że może by się kiedyś wybrać do jakiegoś kraju, który leży na trasie szlaku. Może ktoś z was zwiedzał już te regiony i może sie pochwalić swoimi wyprawami? Szlak jest długi, więc wiele państw wchodzi w grę.

 

#2 2019-02-21 10:16:34

papuas

Re: Jedwabny szlak

Problem w tym, że nie wszyscy jeżdżą na "wyprawy", więc i chwalić się nie ma czym.  smile
Z racji braków i barier językowych jeżdżę na wycieczki prawie wyłącznie z biurem. O nic nie muszę się martwić, a i taki wyjazd ma  niewątpliwie swe zalety. Jako przykład niech posłuży wycieczka do Indii, gdzie w ciągu 2 tygodni zobaczyłem więcej miejsc i zabytków niż Młody na samodzielnej wyprawie w ciągu ponad 3 tygodni.
Jak poszukasz we Forum portalu tu jakieś kraje z pewnością znajdziesz. Sam byłem na wycieczce w Uzbekistanie i jest to dla mnie super ciekawy kraj, godny polecenia. W mojej ocenie nadaje się nawet na samodzielny wyjazd.
Rainbow miało w programie objazd Taszkient, Buchara, Samarkanda, Chiwa wymieniając główne.

 

#3 2019-02-24 20:20:32

JackB90

Re: Jedwabny szlak

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh