Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-10-21 19:12:32

Pwanda

Pod Niebem Sri Lanki

Podróże te "małe" i te "duże". Każda z nich jest dla nas równie ważna i każdą wspominamy przez lata... Uzależniają - lecz kto z nas chce się leczyć z tego uzależnienia? Sądzę, że nikt smile
Każda z nich uczy, bawi i daje energię do życia, a niektóre zmieniają całe nasze życie. Chciałabym się
z  Wami  podzielić moją przygodą, którą tak naprawdę dopiero zaczynam, ale która już zmieniła dużo w moim życiu.  Jeżeli planujecie wyjazd do Azji polecam gorąco jeden niewielki kraj jeżeli chodzi o powierzchnię ale „wielki” kraj jeżeli chodzi o przyrodę, kulturę i mieszkańców. SRI LANKA.
Gdyby ktoś mi powiedział przy mojej pierwszej wizycie na Sri Lance, że jeszcze tam wrócę moja odpowiedź byłaby z cyklu: „Bardzo piękny kraj ale jeszcze nie widziałam tylu innych”.
Sri Lanka zdobyła moje serce bardzo szybko. Teraz po moim siódmym pobycie, kiedy czuję, że wracam już do domu, mogę śmiało powiedzieć, że trochę go poznałam. Miałam okazję zwiedzić ten kraj wzdłuż i w szerz, być zarówno w miejscach turystycznych, jak i prawie nieznanych, jeść w najtańszych i w trochę droższych knajpach oraz spać w miejscach o bardzo różnym standardzie.
To tutaj spotkałam swoją drugą połowę i to Leo rozkochał mnie do tego stopnia w swoim kraju, że bardzo poważnie myślę o przeprowadzce na stałe.
Stad nasz pomysł na stronę internetową, która pozwoli Wam dowiedzieć się trochę więcej o tym cudownym kraju bardziej znanym na świecie pod dawną nazwą Cejlon. Kto z nas nie pił herbaty ze Sri Lanki? To właśnie o herbacie, słoniach, pięknych parkach i szafirach możecie poczytać na naszej stronie szafirowawyspa.com.
Tam też przedstawiamy nasz pomysł na życie. Pomocy w organizacji zwiedzania Sri Lanki. Leo ma już szesnastoletnie doświadczenie w organizowaniu takich wyjazdów Ja stawiam pierwsze kroki…

Każdy z nas jadąc na wakacje, niezależnie od miejsca, zastanawia się jak będzie się przemieszczać. Czas, którym dysponujemy często wpływa na nasze decyzje.
Sama kilkakrotnie będąc w Azji korzystałam z lokalnych środków transportu, ale planując wraz z przyjaciółmi naszą pierwsza podróż na Sri Lankę wybraliśmy samochód z kierowcą.
Pomyślicie – bogaci i wygodni ludzie … nic bardziej mylnego. Poczytaliśmy trochę o tym kraju i skorzystaliśmy z doświadczenia innych. To wygodna i bezpieczna forma przemieszczania się po wyspie. Wiem co mówię, bo nasz pierwszy dzień na lankijskich drogach spędziłam jadąc z zamkniętymi oczami i modlitwą na ustach. I nie była to wina kierowcy, lecz sposób poruszania innych pojazdów - szczególnie szalonych autobusów. Gdy już uwierzyliśmy, że nad wszystkim panuje był to czysty relaks i podziw dla otaczającej przyrody.
Jeżeli planujecie podróż na Sri Lankę to polecamy się  - zaufaj Srilanka Leo Tours. Od samej organizacji wyjazdu po pobyt na wyspie staramy się być profesjonalni. Nie tylko macie do dyspozycji swojego kierowcę i samochód lecz także rezerwacje hoteli i pomoc w wyznaczeniu trasy. Leo to osoba kompetentna, odpowiedzialna, opiekuńcza z dużym poczuciem humoru  - i nie mówię tego dlatego, że patrzę na niego przez różowe okulary. To opinia jego klientów i przyjaciół.
Przekuj z nami Marzenia na Wspomnienia.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh