Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Kuba
  •  » Kuba - lecimy w styczniu - możemy połączyć siły ..... :)

#1 2008-11-06 18:48:21

agajacek

Kuba - lecimy w styczniu - możemy połączyć siły ..... :)

Witamy. Wybieramy się ( my młode małżeństwo 28l i 35l) na Kubę od 12.01.09 do 28.01.09 .Nastawiamy się na ekstremalną przygodę związaną ze zwiedzaniem tego totalnie odjechanego zakątka świata. Podróż zaczynamy wylotem z Paryża do Hawany ....a dalej to...przewodniki i wyzbierane już informacje na temat globtroterowania po tym zatrzymanym w czasie i przestrzeni kraju . Szukamy fajnych i wesołych a także zaprawionych w podróżach osób. Jak ktoś chce przeżyć przygodę życia ....tak niektórzy twierdzą o podróży po Kubie .... to zapraszamy ....możemy być wspólnymi kompanami ....
kontak: biuro@fregata.org aga i jacek P.S. będziemy bardzo wdzięczni za praktyczne informacje od osób , które niedawno wróciły właśnie z Kuby....chodzi o uzupełnienie dodatkowych aktualnych info.

 

#2 2008-11-06 19:35:49

BECIARELLA

Re: Kuba - lecimy w styczniu - możemy połączyć siły ..... :)

Witam.my również lecimy w styczniu na Kubę,jednakże dopiero 27,więc się juz nie spotkamy...wielka szkoda smile, życzę samych extremalnych doznań !

 

#3 2008-11-15 11:15:26

dagatek

Re: Kuba - lecimy w styczniu - możemy połączyć siły ..... :)

Bylismy w marcu na Kubie.No coz było tak jak pisza na forach.Chce sie podzielic wazną uwazam informacją-Nie bierzcie ze sobą żadnych drogich rzeczy-bizuteria owszem , ale na sobie!Okradli mnie .Szczegolnie kobiety z obslugi zwracaja uwage na to co masz -czesto pytaja sie, czy mozesz im to dac.Mnie prosila jedna , bym zostawila jej kostium kompielowy.Przy powrocie zostawia sie walizki w przechowalni w hotelu.Potem samolot itd.W domu otwieram walizke i....coz polowy rzeczy nie ma....kiedy ? kto? nie wiem.Moje wszystkie org. bluzki ,bizuteria(nawet ta metalowa-znikneło).Reklamowalam, bez rezyltatow.Gdyby mi ktos powiedzial o tym wczesniej ,byłabym ostrozna -ale przekazuje te inf. dalej .Jakies pytanka-odpowiem.POZDR .

 

#4 2008-11-15 11:35:30

wlatca

Re: Kuba - lecimy w styczniu - możemy połączyć siły ..... :)

 

#5 2009-06-12 13:48:19

bronek

Re: Kuba - lecimy w styczniu - możemy połączyć siły ..... :)

Podejrzewam, że to było gdzies poza varadero... no cóż... nie ma się czego dziwić smile W Varadero raczej się nic takiego nie zdarza...
Pamiętajcie o tym, że Kubańczycy ponoszą srogie kary za jakiekolwiek agresje w stronę turystów.

 

#6 2009-11-28 20:51:59

globsat

Re: Kuba - lecimy w styczniu - możemy połączyć siły ..... :)

Hm, popieram raczej był to hotel poza Varadero, wątpię aby obsługa ryzykowała utratę pracy. Pracować w Varadero to dla niektórych Kubańczyków szczyt marzeń. Zarobki i otrzymywane napiwki potrafią utrzymać 2-3 rodziny.

 
  • Index
  •  » Kuba
  •  » Kuba - lecimy w styczniu - możemy połączyć siły ..... :)

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh