Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-06-07 20:39:50

everest

Australia

Witam!
Chcialbym sie dowiedziec jak sie zaosiedlic w Australi na stale...
Moim marzeniem jest zamieszkac w Australi i spedzic tam reszte zycia ;d.
Mam 27 lat i nawet dobrze operuje angielskim. Pieniadze nie graja tu wielekiego znaczenia ale ile gdzies tak to by kosztowalo ?
Z zawodu jestem policjantem ;d Czy znalezienie pracy bylo by trudne?

 

#2 2009-06-20 18:00:29

zosia09

Re: Australia

hi , Wcale ci sie nie dziwie bo Australia jest naprawde przepieknym krajem i zyje sie tu calkiem przyzwoicie ... Ale tez musisz byc przygotowany na to ze wczesniej czy pozniej doswiadczesz wszelkich mozliwych kataklizmow jak wielkie pozary ( victorian ' black saturday " w tym roku " ) czy tez powodzie i cyklony . Nie mowiac juz o "swinskiej grypie "
Nie potrafie ci okreslic kosztow ( bo te stale sie zmieniaja ) i radzila bym ci szukac pomocy u wielu agencji specjalizujacych sie w emigracji do Australii bo samemu bedzie to naprawde trudne .
A co do pracy w zawodzie .. masz bardzo duze szanse ..szczegolnie z dobrym angielskim

 

#3 2009-11-04 11:10:06

Gogol

Re: Australia

"musisz byc przygotowany na to ze wczesniej czy pozniej doswiadczesz wszelkich mozliwych kataklizmow jak wielkie pozary ( victorian ' black saturday " w tym roku " ) czy tez powodzie i cyklony . Nie mowiac juz o "swinskiej grypie "

Dlaczego wszyscy zawsze mowią take głupoti???Kataklizmy? Co za przesada!? Tak, pożary były strasznie, ale to co, raz w życie? A świnska grypa? czy ktoś naprawda się boje nią??? Nie wiem czy ktoś mi rozumiem bo mój polski jest tak słabe, ale już mam dość takej przesady!

 

#4 2009-11-04 22:19:02

maciej_moch

Re: Australia

Gogol spokojnie, nie ma co sie tak denerwować smile dla jednych poprostu takie rzeczy sa bardziej straszne i zobaczenie wielkiego pożaru jest większym przezyciem niż dla innych, dla których jest to nic. Jeden lubi wyzwania i stanie w obliczu czegoś strasznego jest fajna przygodą a inny nigdy niechciałby czegoś takiego przeżyć. Każdy jest inny. pozdrawiam

 

#5 2009-11-25 14:14:40

mlody_nomad

Re: Australia

a orientuje się ktoś ile mniej więcej kosztują bilety do Australii ? Planuję tam wybrać się na wakacje najbliższei powoli zaczynam kalkulować koszty. Planuję pojechać na min. 3 miesiące max rok. W celach głównie turystycznych, ale przy dłuższym pobycie nie wykluczam pracy. Znalazłem promocję lotów w tamte rejony: http://www.sky4fly.net/news/357,biletylotniczeautralia.html tylko nie jestem przekonany na 100% czy to taka gratka, szczególnie, że słyszałem coś o biletach w 2 strony za ok 2 tys zł z jakimiś azjatyckimi liniami lotniczymi - aczkolwiek mogła być to jedynie plotka.

Jakie macie doświadczenia w tej dziedzinie ?

 

#6 2009-11-26 13:08:17

mlody_nomad

Re: Australia

No właśnie. Nawet na tym forum w wątku o biletach lotniczych Gogol napisał o biletach airasia za 2 tys. Wtedy ta promocja z poprzedniego postu raczej marna. miał ktoś do czynienia ze wspomnianymi liniami lotniczymi ?

 

#7 2010-01-10 13:47:00

zosia09

Re: Australia

interesujacy komantarz mister Gogol ... ciekawe tylko czy w dalszym ciagu nazywalbys to glupota i przesada jezeli to bylby twoj dom i rodzina spalona w " czarna sobote " .. ( jak zapewne sie orientujesz ... zginelo wtedy ponad 180 ludzi )
intencja mojego komentarza dla Everest bylo proste poinformowanie go a tym ze mieszkajac w Australii musi byc przygotowant na rozne "przygody "

 

#8 2010-03-13 22:00:30

madziuszka

Re: Australia

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh