Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-05-27 10:36:04

gosiunia

Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Witam,

Wybieram się niedługo do Australii i poszukuje biletów lotniczych. Interesuje mnie zakup przez jakiś portal internetowy. Czy ktoś może mi coś polecić? Zależy mi żeby była to jakaś sprawdzona firma bo wiadomo Australia daleko i nie chcę żeby się okazało, że z biletami jest coś nie tak. Wiadomo liczy się też cena.

Czekam na wasze propozycje i szczere opinie wink

 

#2 2009-05-27 21:27:10

meeg

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

ja kiedys korzystalam z uni-fly.pl i bylam bardzo zadowolona!co prawda nie lecialam do australii tylko blizej no ale liczy sie sam fakt bycia zadowolonym

pozdrawiam
meg

 

#3 2009-05-27 21:37:24

maciej_moch

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

British Airways mają nawet nie takie duże ceny jezeli wcześniej kupujesz i wielki plus bo lecisz z Londynu bez pośrednio do Sydney! zajżyj na ich stronęsmile

 

#4 2009-05-28 16:20:39

gosiunia

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Sądzę, że to uni-fly.pl jest dla mnie lepsza opcją bo z British Airways tak jak napisałeś leci się z Londynu wiec najpierw musiałbym jeszcze znaleźć coś żeby tam dotrzeć wink A z tego co już tamta stronę przeglądnęłam to znajda mi oni po kolei samoloty .

Meg, a czy mogłabyś mi napisać o nich coś więcej? Jak to formalnie wygląda i w ogóle?

 

#5 2009-05-28 18:05:09

zosia09

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Gosiunia ...
witaj .. jestem zosia i mieszkam w Australii od wielu lat ...
powiedz prosze gdzie konkretnie chcesz wyladowac .. w jakim okresie i na jak dlugo ...
wtedy bede mogla ci pomoc w znalezieniu tanich i dobrych polaczen lotniczych ...

 

#6 2009-05-29 10:49:01

gosiunia

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Zosiu,
Chciałabym wylądować w Sydney tak w połowie lipca i zostać tam do końca września.

Na stronie którą poleciła Meg znalazłam takie oferty:
http://www.uni-fly.pl/Wynik-wyszukiwania-przelotow.html to z Warszawy

a sprawdziłam jeszcze Kraków i wychodzi taniej
http://www.uni-fly.pl/Wynik-wyszukiwania-przelotow.html

także przekalkulowałam, że ten Kraków opłaca się dużo bardziej wink

 

#7 2009-05-29 10:50:58

gosiunia

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

nie otwierają się chyba dobrze te linki wiec napiszę że jest ponad 1000 zł różnicy między Warszawą, a Krakowem

 

#8 2009-05-30 12:05:15

zosia09

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

hi, Gosiunia ..
Masz racje ... loty z Krakowa sa tansze i bardziej wygodne ... ja sama zawsze z nich korzystam ...
Lipiec i sierpien to okres zimy tutaj .. ale w Sydney nie powinnas sie jej obawiac ... Samo Sydney jes przepiekne i jestem pewna ze bedziesz miala tam mnostwo do zobaczenia , ale mam tez nadzieje ze wybierzesz sie w inne miejsca jak Gory Blekitne czy tez przepiekne( nawet w zimie )  plaze w okolicy Sydney ...
Przy zakupie biletow ja jednak wole korzystac z renomowanego biura podrozy jak np" harvey world travel "glownie dlatego iz maja oni biura na calym swiecie i w przypadku jakichkolwiek problemow zawsze mozesz sie do nich zwrocic o pomoc ...

 

#9 2009-05-30 12:20:41

zosia09

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

nareszcie udalo mi sie otworzyc ten link .... cena wydaje mi sie calkiem do przyjecia ... polaczenia sa tez stosunkowo dobre oprocz 5 godzinnej przerwy  w Bankoku ... Ale tam z kolei lotnisko jest bardzo ciekave .. wiec czas oczekiwania nie powinnien byc nudny ... No i odprawa w krakowie jest duzo latwiejsza i przyjemniejsza niz w Warszawie ...  Powodzenia !!!!!

 

#10 2009-06-01 09:55:43

gosiunia

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Ok, czyli lecę z Krakowa wink jeszcze w tym tygodniu przedzwonię do tego uni-fly i dowiem się co i jak wink
dam znać jak już będę znała jakieś konkrety

 

#11 2009-06-08 11:07:07

gosiunia

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Trochę nie daje mi to spokoju więc może zaapeluję:
Czy ktoś kto korzystał z usług uni-fly.pl mógłby mi coś więcej o nich napisać?
Będę niezmiernie wdzięczna.

 

#12 2009-11-02 16:20:43

michaska90

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Wiem ze jest mozliwosc zakupu biletów lotniczych teraz tez przez eSKY.pl

 

#13 2009-11-02 16:56:16

Gogol

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Ja jestem z Australi (mieszkam w Polsce), i Pojadę do Australi w Luty. Kupiłem bilet w obie strony z Londynu do Australi za 2000zł!!!
www.airasia.com

To jest perwszy "budget airline" że leci z Australi do Europy. Tylko musisz kupić każdy przelot osobno - czyli ja kupiłem 4 bilety: z Londyna do Kuala Lumpur, z KL do Gold Coast, z Melbourne do KL, i z KL do Londyna. Ale warto!

 

#14 2009-11-02 16:59:58

maciej_moch

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

Jeżeli chodzi o airasia to też musze powiedzieć, że jeżeli chodzi o podróż do Azji czy Australi to naprawde ceny mają nieziemsko tanie i sam już planuje podróż w przyszłości z tymi włąśnie liniami oni latają tylko z londynu.

 

#15 2009-11-24 21:12:25

mlody_nomad

Re: Bilety lotnicze - gdzie kupić?

ja korzystam zwykle w pierwszej kolejności z wyszukiwarki sky4fly.net i ewentualnie potem staram się wchodzić na strony konkretnych przewoźników i sprawdzać z ich stronki. Sam wybieram się w przyszłe wakacje do Australii (min 3 miesiące, może 6 albo nawet 12), chciałbym zobaczyć jak najwięcej i może zaczepić się na chwilę w jakiejś pracy, żeby zdobyć fundusze ma dalsze podróżowanie. Szlag tylko mnie trafia jak czytam o podróżach o których marzę, a do wakacji jeszcze tak daleko... i magisterkę trzeba pisać sad

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh