Podróże, wakacje
Wakacje
Nawigacja: Strona główna » Forum dyskusyjne

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-06-03 23:26:39

piea

Fresh, Ratunku!!!!

Fresh, Pomocy!
nie wiem jak to zrobiłam, ale chciałam wstawić zdjęcie do właśnie świeżo dodanej Podróży i całą ją usunęłam bang ;
wszystko posprawdzałam, próbowałam to jakoś cofnąć i.... jak kamfora ; kliknęłam nie to co trzeba i jeszcze potwierdziłam, że : TAK! normalnie jakas masakra!
Pytanko do Ciebie: czy da się jakoś (tylko Tobie znanym sposobem) odzyskać usuniętą Podróż?
Tyle czasu i pisania.... wstawiania zdjęć, a tu masz Ci babo placek smile
(wprawdzie tekst mam gdzieś w wordzie zachowany, ale ta edycja i wstawianie zdjęć to jednak jest czasochłonna robota.
Da się coś z tym zrobić? , pleaseeeee......

Reklama

Travelmaniacy.pl

#2 2018-06-04 13:33:05

kangur

Re: Fresh, Ratunku!!!!

No wlasnie widzialem, ze Twoja podroz z Wloch wyparowala hmm

#3 2018-06-04 17:36:59

papuas

a właśnie miałem przeglądać  bang
napisz może do admina na priv

#4 2018-06-04 17:37:52

Fresh

Cześć Ala,

Niestety, jak podróż zostanie usunięta to nie ma opcji jej przywrócenia, skasowana na amen bang Nic nie jestem w stanie zrobić sad

#5 2018-06-05 11:06:41

kangur

Kurcze, Ala wiem ile czasu zajmuje wsadzanie zdjec i opisywanie. sad sad sad Ale trudno, shit happens sad sad sad Poczekamy cierpliwie na powtorke hmm

Ostatnio edytowany przez kangur (2018-06-05 11:08:19)

#6 2018-06-05 16:03:24

piea

O Matko! no to w takim razie, nie wiem kiedy się znów za to zabiorę..... shitttt!!!! sad bang sad
(w duchu liczyłam, że Fresh coś może zadziałać.... ale skoro nic się nie da zrobić.... no to dooopa blada:(

#7 2018-06-05 17:00:41

kangur

Nie trac zapalu, dasz rade wink big_smile Dajesz Ala, dajesz!!! Czekamy na italianskie fotki i opisy smile

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh