Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-02 16:18:45

michaska90

eSKY, znacie?

Pytam w kontekście tego co zobaczyłam na ich stronie,a mianowicie fajna oferte ,plus przy tym super nagrody
esky.pl/konkurs/rezerwuj-hotele-zgarniaj-nagrody


czy ktoś juz korzystał z ich usług ?

 

#2 2009-11-03 11:23:35

martuska01

Re: eSKY, znacie?

Hey!
Ja kiedys rezerowalam bilet lotniczy do Szwecji poprzez ten portal.Musze powiedziec, ze bylam zadowolona. Strona jest latwa w obsludze. Platnosc mozna dokonac zarowno przelewem jak i karta kredytowa co jest wg mnie duzym plusem. Poza tym nie pobieraja oplat za rezerwacje oraz za ewentualne anulowanie rezerwacji:)takze polecam!

 

#3 2009-11-03 13:05:22

michaska90

Re: eSKY, znacie?

 

#4 2009-11-03 19:39:43

Rita

Re: eSKY, znacie?

hmmm ja przyznam szczerze, że to jedyna tego typu firma, internetowe biuro podróży o jakim słyszałam, przynajmniej w Polsce, myślę, że jest dobre, jak dotąd poznałam same dobre opinie od ludzi, którzy naprawdę sporo podróżują wink wczoraj wyszukiwałam bilety dla mojego Taty, był w szoku, jesli chodzi o konkurencyjność cen, odkryliśmy ponadto sporo nowych ofert... że można również zarezerwować sobie hotele... i trwa jakiś konkurs, w którym zapewne uda nam się wziąć udział skoro należy zarezerwować sobie bilety do 15 listopada, a może nawet i coś wygramy... fajnie by było wink)). Pozdrawiam wszystkich!!!

 

#5 2009-11-03 19:49:10

martuska01

Re: eSKY, znacie?

oj nie pamietam dokladnie, w kazdym razie zdecydowalam sie na zakup tego wlasnie biletu poniewaz cena byla atrakcyjna:)na tej stronie masz mozliwosc wyszukania najbardziej dogodnych i atrakcyjnych cenowo lotów:)

 

#6 2009-11-03 21:04:37

katerina

Re: eSKY, znacie?

Fajne polaczenia,korzystne ceny/szczegolnie te wykupione z wyprzedzeniem/ i o normalnych godzinach,co rzadko sie zdarza w przypadku tanich biletow.

 

#7 2009-11-06 19:00:21

jadziawwk

Re: eSKY, znacie?

Czyli doświadczenia dobre? Wlasnie zbieram info o biurach podrózy zobaczyłam ten temat. Nigdy nie korzystałam z biur podrózy i jestem całkiem zielona w tym wink

 

#8 2009-11-06 23:17:37

Rita

Re: eSKY, znacie?

no właśnie ja też chętnie się jeszcze czegoś dowiem zanim  jednak zarezerwuję, wolę mieć pewnośc, tym bardziej, że to dla mojego Taty... a On jest strasznie wymgający, chociaż chyba aż tak się nie zna, tylko nie wiem czy na szczęście czy raczej nie za bardzo, bo teraz ja się muszę wszystkiego dowiedzieć i mnie z tym męczy, ach Ci Rodzice... ;p

 

#9 2009-11-07 17:22:57

michaska90

Re: eSKY, znacie?

 

#10 2009-11-07 18:47:03

jadziawwk

Re: eSKY, znacie?

No takl. Slyszlalam jak ludzie wybulili nkase a tu lipa. Nawet te obnikzone ceny to nie sa male ceny. Kasa wydana w bloto zawsze boli. hmm a moze polecicie cos? Oprocz oczywiscie eSky o ktorym bardzo duzo slyszlam dobrego smile I moze jakies ciekawe mioejsca podsuniecie?

Ostatnio edytowany przez jadziawwk (2009-11-07 18:48:43)

 

#11 2009-11-07 20:18:15

Rita

Re: eSKY, znacie?

hmmm a dokąd chciałabyś jadziawwk jechać? Polska? Zagranica? Nigdy nie korzystałas z biur podróży? Zawsze na własną rękę? A teraz co zamierzasz? Skorzystać z biura, jako na wycieczkę zorganizowaną, czy chcesz dokonać zakupy np, biletu lotniczego, czy dokonać rezerwacji hotelu?

 

#12 2009-11-08 17:08:16

michaska90

Re: eSKY, znacie?

 

#13 2011-12-15 17:31:55

Jakietaniebilety

Re: eSKY, znacie?

Esky jest liderem jeżeli chodzi o sprzedaż biletów lotniczych. Ich wyszukiwarka jest umieszczona na stronie Onet.pl , wp.pl czy nawet na samej stronie lotniska Chopina.

 

#14 2012-08-06 10:54:11

fotodrab

Re: eSKY, znacie?

Wiele razy zamawialem przez nich bilety lotnicze. Zawsze byla to oferta jesli nie najtansza, to z jakis wzgledow dla mnie najlepsza. Jedna tylko rzecz - nie do konca wierzcie wyszukiwarce. Czasem jesli cos zasugerujecie agentowi, to najczesciej znajdzie Wam oferte jeszcze tansza, lub dogodniejsza, niz wyszukiwarka. Moglbym tu polecic jednego agenta w eSky, z ktorym stale wspolpracuje, ale nie mam pojecia czy byloby to zgodne z regulaminem.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh