Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

#31 2018-03-06 20:16:38

Kolka

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Fakt, że pogoda spłatała Wam figla, ale mimo to ja bym była zadowolona big_smile chociaż....ja to maruda jestem od urodzenia więc pewnie też bym się wściekała wink
Zobaczyliście wiele, zdobyliście kilka szczytów, spotkaliście się z Hapolkami, a potem osiwieliście smiech Urlop chyba udany smile

 

#32 2018-03-06 20:30:42

3CiTy

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Na szczęście my już to wszystko po kilka razy widzieliśmy smile Tylko szkoda że zimą nam nie było dane zobaczyć hmm

Ale najważniejsze, czyli "spotkanie na szczycie" z Hapolluniuniami było udane bigok

 

#33 2018-03-06 20:41:44

Angela

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Kolka nie jestem zadowolona tylko i wyłącznie ze względów widokowo-zimowych, bo takich jeszcze nie było mi dane do tej pory zobaczyć w Szczawnicy i w 5 Stawach smile Jednak choćby z tego powodu, że jednak to był URLOP i że odpoczęłam psychicznie i akumulatorki naładowałam, to jak najbardziej jestem zadowolona smile
A co do spotkania z Hapolkami, to było na tyle udane, że nawet zaowocowało nieśmiałymi wspólnymi planami na przyszłość smile a co z tego wyniknie, to wyjdzie w praniu big_smile

 

#34 2018-03-08 13:21:25

papuas

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

zimowa "Piątka" to już niezłe wyzwanie - i nie ma co narzekać na pogodę, bo mogła przyjść np. śnieżyca, a wtedy widoczność to 2 do 4m
też kiedyś byłem zimą i przy przejściu przez Świstówkę do MO kilkukrotne dudnieniu schodzących pyłówek

 

#35 2018-03-08 14:21:37

hapol

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

 

#36 2018-03-08 14:43:13

Angela

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

 

#37 2018-03-08 14:45:05

Angela

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Papuas - no ale wiesz, jak to jest smile jak już człowiek jedzie tyle kilometrów na ten wyczekiwany urlop, to chciałby, żeby wszystko było idealnie...

 

#38 2018-03-09 21:24:13

Antenka

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

No cóż... człek się nastawia i... pomimo braku słońca, to jak widzę był bardzo udany wyjazd super Hapol się postarał i wstydu nie przyniósł wink alejaja
A tak serio- Citkowie- naładowaliście akumulatorki, odsapnęliście od dnia codziennego, piękne widoczki, choć czasem mgliste wink Lubię oglądać górki wink na fotach wink Super super

 

#39 2018-03-09 22:00:47

Angela

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Hapol wstydu nie przyniósł -  tak się biedak pilnował, że aż Iza gadała więcej niż on alejaja - przynajmniej na początku smiech

 

#40 2018-03-10 08:54:29

texarkana

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Na pogodę nie ma rady. Kiedy nie dopisuje w PL, to jeszcze nie jest tak źle, jak kiedy nie dopisuje na Kubie - a nam na koniec właśnie spłatała brzydkiego figla.

Obejrzałam Angelowe foty i widzę, że wyjazd zimowy ma jednak zawsze swój urok. Już zaczynam tęsknic do tego, ostatni mój zimowy wyjazd był bodajże w 2012. Tego uczucia, kiedy się wchodzi do ciepłej knajpy po zimnym spacerze nic nie zastąpi. I tej herbatki czy kawki z termosa na zaśnieżonym szczycie.

Angela, nie płacz, w sumie poszło Wam lepiej niż naszym na K2 smiech

A Pieniny są chyba najpiękniejsze jesienią.

 

#41 2018-03-10 10:14:39

Angela

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Byłam w Pieninach w zielonym maju, w iskrzącym  kolorami październiku i w białym lutym - i też osobiście uważam, że jesień zdecydowanie jest tą najpiękniejszą porą roku smile

 

#42 2018-03-10 10:16:19

Angela

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Aaaa i fakt  - nam poszło lepiej niż naszym na K2 - my zdobyliśmy aż 3K smiech wink

 

#43 2018-03-10 17:57:43

hapol

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Angela.....jesteśmy lepsi, bo kilka dni wcześniej zdobyliśmy 4K big_smilesmiech

 

#44 2018-03-10 19:04:16

Angela

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

4 Kufle ??? alejaja

 

#45 2018-03-11 07:38:14

hapol

Re: Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Sharp 4K rotfl

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Zimowe Pieniny i maleńki skrawek Tatr :)

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh