Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2018-02-24 15:45:22

piea

Pozdrowionka z Omanu

Dzisiaj machamy do Was już  z Omanu  papa papa papa  big_smile
ja jednak zupełnie nie "miastowa" jestem tongue ; tak mnie zmęczył ten Dubaj (strasznie przereklamowany), że cieszę się ogromnie, ze już zmieniliśmy klimaty na bardziej orientalne;
Oman to zupełnie inna bajka - cały dzień b. ciekawego zwiedzania juz za nami z mnóstwem bardzo pozytywnych wrażeń, a słynna odprawa na granicy emiracko-omańskiej trwała 5 minut smile  (nie sprawdzili ani jednej walizki, ani żadnego plecaczka, a tyle straszenia było... smilesmilesmile
No to machamy...machamy z gorącego (uff...33C!) Omanu  papa
Do poczytanka i pooglądanka
Ala z Małżowinkiem, smile

 

#2 2018-02-24 16:55:29

AniaMW

Re: Pozdrowionka z Omanu

Pięknie machacie smile dzięki!
No cóż, sama tego (Dubaju) chciałaś. Dobrze, że teraz zaczyna się ciekawiej smilesmilebig_smile
Bawcie się dobrze... i nie spieszcie się z powrotem, bo u nas nastała epoka lodowcowa (brr!) w ciągu dnia mróz jednocyfrowy, a nocami dwucyfrowy... różne wartości tych minusów w różnych częściach PL.

 

#3 2018-02-24 20:05:11

Antenka

Re: Pozdrowionka z Omanu

Ala- odmachuję z mrożnej części PL wink u mnie w dzień dwucyfrowy minus wink Grzejcie się i bawcie się dobrze smile Mam nadzieję, że z Omanu będziesz zadowolona smile

 

#4 2018-02-24 21:18:40

Kolka

Re: Pozdrowionka z Omanu

Alu - wygrzewaj się za nas wszystkich! Dla mnie te nasze temperatury to masakra! Dużo bym dała żeby być teraz w jakimś cieplejszym miejscu smile Oman jest jak najbardziej na tak super

 

#5 2018-02-25 14:44:04

kangur

Re: Pozdrowionka z Omanu

O rany! To Dubaje, to Omany! Oj bedzie o czym czytac i co ogladac na TM big_smile Bawcie sie dobrze i kolekcjonujcie wrazenia. Pozdrawiam z miejsca, gdzie 33 stopnie to jeszcze daleko do prawdziwych upalow wink

Ostatnio edytowany przez kangur (2018-02-25 14:44:31)

 

#6 2018-02-28 07:36:06

oscar

Re: Pozdrowionka z Omanu

Dzieki za pozdrowionka smile 33 przy tamtej wilgotności bez problemu wytrzymacie.
Przyjemnego zwiedzania smile

 

#7 2018-02-28 19:20:51

piea

Re: Pozdrowionka z Omanu

Dzięki wszystkim za miłe słowa i pozdrowionki;
Potwierdzam, na pustyni nawet +40C jest zdecydowanie bardziej znośne niz +30C w Azji poł-wsch smile , przynajmniej człowiek jest suchy alejaja
Wróciliśmy cali, zdrowi i pełni wrażeń; niestety zanim nawykniemy do tych mrozów, musimy się ciutek przyzwyczaić smiech ; na szczęście przed najgorszą mroźną falą uciekliśmy tongue;
Przeskok z +35C do -15C do przyjemnych nie należy, ale damy radę big_smile
Dzięki serdeczne raz jeszcze,

 

#8 2018-02-28 20:08:32

AniaMW

Re: Pozdrowionka z Omanu

Witajcie w domu! smilesmilesmile
Teraz zdecydowana zmiana strojów... o kilka warstw więcej! Przestawienie w tę stronęjest zdecydowanie mniej przyjemne, no ale cóż, "taki klimat"- jak wiadomo big_smilebig_smilebig_smile
Trochę za wcześnie wróciliście, bo od niedzieli już ma iść ku wiośnie, powyżej zera smile
Ale na pewno dacie radę. Trzymam kciuki! (w ciepłych, narciarskich rękawiczkach!)

 

#9 2018-03-01 06:42:04

oscar

Re: Pozdrowionka z Omanu

oj coś wiem na temat gwałtownej zmiany klimatu. Na dodatek zmiana czasu o 12 godzin nieźle daje mi w kość.
Ale jak pisze piea, "damy radę" smile smile

 

#10 2018-03-01 07:33:24

hapol

Re: Pozdrowionka z Omanu

Witaj Alu smile
Noooo, pięćdziesiąt stopni różnicy to jest mały rozrzut wowbig_smile
Jak już się zaaklimatyzujesz to czekamy na relację smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh