Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-10-05 13:13:14

katrinka

czemu tak tu ucichlo?:)

napiszcie cos ciekawego! wkoncu mam dostep do nata i troche czasu a tu nic nowego na tych travelmaniakach...wink

 

#2 2009-10-06 11:46:17

dagatek

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

Mamy to samo odczucie .Ja tu czesto zagladam i nic...Moze inni ciezko pracuja lub zmienili portal...cos sie ludziska wycofali....Lubie komentowac zdjecia i pogadac z kims..Moze Fresh powiniem zorganizowac to spotkanie roczne....przyciagnac ludzi -pokazac ze p[ortal zyje i ciagle sie rozwija....Moze jakies wspolne wyjazdy integracyjne....wspolne zdjecia i komentarze...wiem , ze niektorzy czekali na To spotkanie i sie rozczarowali...jego brakiem...A moze nikomu nie zalezy na tym ...sama nie wiem...

 

#3 2009-10-06 11:47:34

dagatek

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

Ale na mnie Kasia mozesz liczyc -pisz ile chcesz...wiecej atrakcji na priv....hihi

 

#4 2009-10-06 12:03:29

atram

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

Szczerze möwiac ja tez czekalam na spotkanie roczne,szkoda ze sie nie odbylo.Ale zamiast leciec do Polski polecialam sobie do Barcelony i tez nie bylo czego zalowac.
Moze ludzie planuja juz nowe podröze na 2010r dlatego tu taka cisza.

 

#5 2009-10-06 12:05:46

Fresh

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

Serwis żyje i ma się jak najbardziej dobrze. Cały czas trwają prace nad jego rozwojem ( za kilka dni zobaczycie pierwsze efekty smile )
Jeśli chodzi o spotkanie roczne, rzeczywiście nie udało się go zorganizować - w praktyce jego organizacją miał zająć się Maciek, więc ewentualne reklamacje proszę kierować do niego. Osobiście niestety nie mogłem zając się jego organizacją hmm Ze swojej strony moge obiecać że spotkanie dla ludzi nie tylko z warszawy będzie w przyszłości zorganizowane.

A wracając do samego tematu spotkań - pewne zmiany w ich formule zobaczycie na kolejnych, comiesięcznych spotkaniach - najbliższe już 31 października. O wszystkim poinformuję Was w informacji o tym spotkaniu.

 

#6 2009-10-06 13:14:55

katrinka

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

no to sobie popiszemy Agatko;)
a wlasnie,planujecie juz cos na 2010? albo moze na zime?
ja to zawsze wyjazdy jakos na ostatnia chwile kupuje wiec narazie jeszcze nic nie wiem... mam mozliwosc jechac do Nowego Yorku na swieta ale szczerze mowiac jakos bardzo mi sie nie chce...

 

#7 2009-10-06 14:40:20

PAVULON

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

cicho  tak, ale to jest pretekst żeby zajrzec do "archiwum"i jeszcze raz przejrzec zdjęcia i podróże te które się juz pokazały, można wtedy odkryc wiele ciekawych zdjęc które nam umknęły wcześniej. a wiem z własnego doświadczenia że tak jest , a i autorom tych zdjęc zrobicie frajde jeśli nagle sie okaże że ich "zapomniana" fotka nagle znów wypłynie z jakims fajnym komentarzem...

 

#8 2009-10-06 14:49:02

katrinka

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

oj wlasnie mi sie przypomnialo ze caly czas nosze w portfelu ten banknot gruzinski ktory Ci obiecalam... oops

 

#9 2009-10-06 14:53:46

PAVULON

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

katrina... ja po prostu nie śmiałem się juz przypominac , ... dalej mam nadzieję...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

#10 2009-10-06 19:20:15

katrinka

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

moze Cie pociesze jak powiem ze jakos w pt minal mi teramin oddawania indeksow a mimo ze mam wszystko zaliczone ciagle go nie odnioslam i narazam sie tym samym na skreslenie z listy studentow;)

 

#11 2009-10-06 20:06:40

anet_zb

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

Fakt!!! trochę tu cicho, ale pewnie wszyscy tak jak my po wakacjach wzięli się ostro do pracy by zarobić na następne wyjazdy.
Zachęcamy jednak wszystkich tych co zamieszczają zdjęcia by odrobinę czasu poświęcili na komentarze. Miło jest brać , ale w dawaniu też można mieć wiele przyjemności.
Są i tacy travelmaniacy co tylko komentują zdjęcia, widać że wkładają w to dużo pasji i wielkie podziękowania dla nich za bezinteresowność.
Fajnie jest poszperać po archiwum  i wyciągnąć fotki już dawno zapomniane, miły komentarz z pewnością zachęci do aktywnego udziału w życiu strony!!
Dla nas za daleko aby przyjechać na comiesięczne spotkania, ale jak będzie roczne i w dodatku z imprezą integracyjną smile smile smile smile to zrobimy wszystko by w nim uczestniczyć!!

 

#12 2009-10-06 20:21:03

dagatek

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

Wow Kasia , sprawilas  tematem , ze sie odnależlismy  Kilka zdan i juz czuje sie lepiej ...hihi..pozdrawiam wszystkich..

 

#13 2009-10-06 20:48:01

dagatek

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

Acha jesli Maciek nie moze rzeczywiscie zrobic tego spotkania, to moze przyjedziecie na ognisko do mnie? Chyba nie jest za zimno?

 

#14 2009-10-06 21:15:28

katrinka

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

no chyba jednak zimno jest,bo ja juz na antybiotyku jade...az chce sie gdzies na poludnie znowu jechac!

 

#15 2009-10-07 14:15:37

lagatta

Re: czemu tak tu ucichlo?:)

To ja stanę w obronie Fresha. Choć nie zawsze widać to gołym okiem, to nasz administrator dwoi się i troi aby serwis się rozwijał. Bardzo dużo czasu i energii w to wkłada. Ale on nie zrobi za nas wszystkiego. Pamiętajmy, że to MY, czyli użytkownicy tworzymy ten portal. Czym więcej MY będziemy się udzielać, tym więcej będzie się działo. Dlatego stworzyłam nowy wątek na forum administratorów zatytułowany "Rozwijanie Travelmaniaków". Zachęcam do zajrzenia, a zwłaszcza do wypowiadania się.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh