Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-10-01 20:56:23

johndorian

Norwegia / Skandynawia - szukam chętnych!

witam serdecznie wszystkich Podróżników smile
planuję podróż, nazwijmy to wycieczką do Norwegii. czas: najlepiej wakacje 2010, tj. sierpień lub wrzesień. chciałbym ustalić mniej więcej punkty docelowe, transport niezorganizowany (tj., komunikacja, autostop, pieszo smile) mam 19 lat, doświadczenie w podróżach dość duże, niestety nie podróżowałem stopem dalej niż 50km. znam mniej więcej podstawy norweskiego, angielski na bardzo dobrym poziomie. z dogadaniem problemów nie będzie. koszt: właściwie brak danych, ale im taniej tym lepiej smile
na razie jestem sam, ale na 90% będzie jeszcze towarzyszka (obyta z podróżami - m.in. wycieczka stopem do Pragi, dobra znajomość języków). także 1 do 3 osób mile widziane smile
niesamowita przygoda i przeżycia gwarantowane!
proszę o ewentualne sugestie, propozycje.
pozdrawiam smile

 

#2 2009-12-22 12:06:07

mlody_nomad

Re: Norwegia / Skandynawia - szukam chętnych!

Dotarłem stopem do Narviku. Świetna wyprawa. Z komunikacją nie ma problemu tam wszyscy perfekcyjnie mówią po angielsku. Noclegi: żaden problem namiot można rozbić wszędzie smile a tam jest to jak najbardziej legalne. jedyny problem to niewielki ruch samochodowy... czasem trzeba trochę na stopa poczekać. ale jak się jakiś na tarsie trafi to zwykle na sporą odległość, bo szczególnie na północy za gęsto miejscowości to nie ma smile
Polecam zacząć wycieczkę już w Norwegii  (zaoszczędzi to sporo czasu) a można sobie bardzo tanio dolecieć: bo nawet za 19 zł: http://www.tanie-latanie.net/tanie-loty/Norwegia-Oslo,11431,1.html albo z Malmo w Szwecji bo loty równie tanie

W razie pytań chętnie odpowiem. W tym roku podróżowałem samochodem na nordkapp więc tereny północne są mi znane.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh