Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-09-11 14:15:24

deXter

Tunezja - wycieczka na Saharę?

Był ktoś z Was na Saharze?
Ciekawy jestem wrażeń. Podobno kręcili tam Gwiezdne Wojny i można zwiedzać miesteczko w którym robiono zdjęcia.

 

#2 2009-09-11 14:24:37

KlaudiaRakocz

Re: Tunezja - wycieczka na Saharę?

Sahara 2 dniowa to moja faworytka jeśli chodzi o wycieczki fakultatywne w Tunezji.
Są i wielbłądy i jeep safari i oaza, i Matmata-wioska berberyjska i miejsce gdzie kręcili gwiezdne wojny i El Jem-coloseum gdzie kręcili Gladiatora i słone jeziora o wschodzie słońca....Tunezja w pigułce-SUPER, polecam;)

 

#3 2009-09-12 19:49:45

anet_zb

Re: Tunezja - wycieczka na Saharę?

Jeśli Tunezja to tylko z Saharą. Niesamowite, niezapomniane przeżycia. Nie jest to tania wycieczka ale naprawdę warto w nią zainwestować. Zamieściliśmy opis i mnóstwo zdjęć z Sahary www.travelmaniacy.pl/profil,413,podroze,709,tunezja

Ostatnio edytowany przez anet_zb (2009-09-12 19:55:10)

 

#4 2009-09-15 13:41:11

lagatta

Re: Tunezja - wycieczka na Saharę?

Ja również polecam wycieczkę na Saharę. Nie chcę się powtarzać po moich poprzednikach, więc napiszę tylko, że zdecydowanie WARTO zobaczyć największą pustynie na świecie  smile

 

#5 2010-05-15 14:49:24

thegriasia

Re: Tunezja - wycieczka na Saharę?

Sahara 2-dniowa świetna sprawa smile Podczas tej wycieczki zwiedza się nie tylko sama pustynie ale również:
* EL JEM słynącego z monumentalnego amfiteatru
* mijanie drugiego największego miasta w Tunezji, SFAX
* MATMATA i podziwianie podziemnych jaskiń zamieszkanych przez Berberów
* DOUZ oaza pustynna i okazja do przejechania sie na wielbłądach.
* przejażdżka do TOZEUR przez słone jezioro Chott El Jerid ( największego jeziora w Afryce)
* JERIDU obszar z najpiękniejszymi oazami Tozeur i Nefta.
* przejażdżka samochodami terenowymi po trasie PARYŻ-DAKAR
* miasteczko zwane ONG JEMEL i okazja zobaczenia miejsca w którym zostały kręcone "Gwiezdne wojny"
* kolejna atrakcja jest górska oaza Chebika i Tamerza
* Metlaoui
* Kairouan- zwiedzanie meczetu

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh