Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2017-11-17 17:37:46

piea

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

Krosno- bardzo fajne ( mam na liście w drodze w Bieszczady... kiedyś tam.. bo nie wiem jeszcze kiedy się tam wybieramy??? ; no fajnie tam , fajnie.... widoczki nieczego sobie, piffeczko, śfffiecące szkiełka- miodzio, no i te zamkowe SPA! cóś dla mnie  smiech

 

#17 2017-11-17 17:48:09

hapol

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

 

#18 2017-11-17 17:50:11

hapol

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

Alu.....wiedziołech smiechsmile
Krosno....i CDS koniecznie tak

 

#19 2017-11-17 17:52:03

hapol

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

 

#20 2017-11-17 17:57:17

hapol

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

 

#21 2017-11-17 18:02:34

hapol

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

 

#22 2017-11-17 18:43:43

hapol

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

 

#23 2017-11-17 20:08:23

Angela

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

Hapol - co tam Wietnam - przecież Polska to taki piękny kraj smile a zwłaszcza jak się go zwiedza z ukochaną osobą u boku wink big_smile

 

#24 2017-11-18 09:39:27

papuas

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

W Odrzykoniu fajne ruiny i zawsze tak nie po drodze, a ciekawe i z udokumentowanym ukazywaniem się ducha. Tak, tak są w Polsce miejsca, zamki gdzie straszy i kiedyś postanowiłem, że je wszystkie zobaczę (oczywiście zamki i pałace, bo z duchami jest różnie - kapryśne bywają). W Ogrodzieńcu też straszy biegający wielki czarny pies pobrzękujący kawałkiem piekielnego łańcucha. Ale oczywiście nie w ciągu dnia, a w okolicach północy. Czasem to kara za zbyt ochocze stosowanie w stosunku do podwładnych SPA i tortur.
Są drewniane kościoły do których trudno zajrzeć i chyba tylko p. Janek może być rozwiązaniem, a i grupie łatwiej niż indywidualnemu; bo co za zysk z 2 czy 4 osób, a trudu z otwieraniem co niemiara.
Wycieczka mimo że nie na antypody godna pozazdroszczenia.

 

#25 2017-11-19 07:06:34

hapol

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

Papuas..z duchem dokładnie tak
Z Odrzykoniem wiąże się wiele legend....z ciekawszych

Podobno gdzieś pod ruinami zakopany jest złoty łańcuch których w czasach świetności opasywał cały zamek.Znależć go może jedynie osoba zacna o prawym sercu wink

17 listopada 1796 roku zerwało z zamku potężny kawał dachu.Przypisano to ........carycy Katarzynie, która w tym dniu zmarła.Przelatując nad zamkiem w asyście diabłów, którzy zabierali Ją w nagrodę za "żywota" do piekielnych czeluści z zemsty zahaczyła rękami o dach i go zerwała wink

Ogrodzieniec i czarny pies ....nie było tego czasem w filmie "Pan Samochodzik i Templariusze" ? ...ale mogę się mylić.

Papuas....napisałem już kiedyś że to małe rodzinne biuro jest zupełnie inne od BP.....Stawiają właśnie na takie miejsca, gdzie z BP nie ma szans dotrzeć i zobaczyć a samemu też jest baaaaaardzo trudno, bo albo najzwyczajniej się o takich miejscach nie wie, albo nie ma się na imie Janek wink

 

#26 2017-11-19 19:43:31

Antenka

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

Piękna nasza Polska cała smile
Fajny wypadzik super ja to bym w tych szkiełkach przepadła na amen wink fajne smile

 

#27 2017-11-19 20:06:27

hapol

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

Anti....jakbyś zobaczyła cenki tych szkiełek to byś dopiero przepadła wowalejaja

 

#28 2017-11-21 20:14:17

Kolka

Re: RELACJA - Hapolki w Krośnie i nie tylko...

Masz rację Hapol - gdybyśmy sami wybrali się w ten rejon to pewnie żadnych szkielek nikt by nie zobaczył.
Cudze chwalicie...dobrze, że pokazujesz nam takie fajne rodzime zakamarki smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh