Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#361 2017-10-30 19:11:33

Kolka

Re: RELACJA - Wyprawa do Wodospadów Wiktorii -RPA BOTSWANA ZIMBABWE ZAMBIA

O tak big_smile Tygryski to lubią super Dzięki Oskar za wspaniałą podróż - jakoś tak łatwiej przeżyć te ponure dni kiedy można włączyć monitor i przenieść się chociaż wirtualnie do lepszego świata big_smile

 

#362 2017-10-30 20:16:37

oscar

Re: RELACJA - Wyprawa do Wodospadów Wiktorii -RPA BOTSWANA ZIMBABWE ZAMBIA

A ja Tygryskowi dziękuję za super doping smile smile

 

#363 2017-10-30 23:16:27

mabro

Re: RELACJA - Wyprawa do Wodospadów Wiktorii -RPA BOTSWANA ZIMBABWE ZAMBIA

Oscar, widzę że centrum Pretorii nadal rozkopane sad Jak ja byłam na swojej wycieczce 2 lata temu to remont placu trwał w najlepsze a pilotka mówiła, że tak jest już od dawna i chyba nigdy tego nie skończą smile

Bardzo fajnie się z Tobą podróżowało i wspominało urzekającą afrykańską przygodę. Szkoda, że to już koniec ale jak zdążyłam się zorientować to zbyt długo nie posiedzisz spokojnie w domu więc pewnie wkrótce znowu będzie coś do czytania i podziwiania jezyk

Ostatnio edytowany przez mabro (2017-10-30 23:21:35)

 

#364 2017-10-31 07:15:31

oscar

Re: RELACJA - Wyprawa do Wodospadów Wiktorii -RPA BOTSWANA ZIMBABWE ZAMBIA

Kornelia najczęściej wie co mówi. Nasza Magda miała podobne zdanie o remontach Pretorii. smile
Dzięki za kibicowanie i pomoc zdjęciową. Dopiero podczas wklejania zdjęć uświadamiamy sobie ile zdjęć jeszcze nie zrobiliśmy.
Na razie żadne plany mi nie grożą. smile smile  Zawsze w okolicach 1.11. jestem w domu.
Co będzie potem? Kto to wie!! smile

 

#365 2017-11-02 18:38:51

piea

Re: RELACJA - Wyprawa do Wodospadów Wiktorii -RPA BOTSWANA ZIMBABWE ZAMBIA

Oskar, dziękuję Ci bardzo za pokazanie fantastycznego kawałka Afryki, do którego moge sobie tylko powzdychać... smiech  , ale dzięki takim relacjom jak ta,  przynajmniej człowiek wie o czym może sobie pomarzyć.. a co ! smiech

 

#366 2017-11-12 19:41:23

Antenka

Re: RELACJA - Wyprawa do Wodospadów Wiktorii -RPA BOTSWANA ZIMBABWE ZAMBIA

Dziękuję za kolejną afrykańską przygodę, jednak Afryka ma to coś wink że ciągle się chce więcej i więcej, żadne foty i opowieści się nie nudzą wink

 

#367 2017-11-28 18:04:25

oscar

Re: RELACJA - Wyprawa do Wodospadów Wiktorii -RPA BOTSWANA ZIMBABWE ZAMBIA

Wiem, wiem! Też lubię Afrykę. smile smile Marzy mi się jeszcze delta Okawango, ale ceny zwalają moje marzenia na glebę. Może kiedyś??? Kto wie?

 

#368 2018-03-31 21:16:38

hyde

Re: RELACJA - Wyprawa do Wodospadów Wiktorii -RPA BOTSWANA ZIMBABWE ZAMBIA

Oscar czy my mamy obydwoje blockera na drugiego zdjęcia? Żadnego nie widzę roll

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh