Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2008-12-02 15:46:04

Eklerka

tani nocleg w Krakowie poszukiwany

tani ale w przyzwoitych warunkach i w dobrej lokalizacji (najchętniej blisko dworca lub starówki).

 

#2 2009-02-06 15:51:56

asnieszka

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

Trochę po czasie.. ale moze komus sie przyda ta informacja..
Tanio w Krakowie mozna się przespac w Akademiku na ul. Jabłonowskich 10-12. To Akademik Akademii Rolniczej, ale w weekendy czy w wolnych dniach inni tez mogą chyba przenocowac. Ja gdy studiowałam w Krakowie pare lat temu zawsze korzystałam z tego miejsca mimo że nie mam nic wspólnego z Akademią Rolniczą. Faktem jest że pani kierownik zawsze marudziła... nigdy wg niej nie było miejsca itp.. po czym i tak dawala pokój.. Widac taki typ kobiety co lubi trzymac w niepewnosci smile
Spali tam tez rozni ludzie, nawet obcokrajowcy... tak wiec wymog bycia studentem tez mozna pewnie obejsc..
MIejsce czyste, pokoje rózne 2-5 osobowe (niestety łazienka na korytarzu).. no i główny atut bardzo blisko rynku!!

 

#3 2009-05-06 11:37:00

gosiunia

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

z tego co sie orientuje najłatwiej jest znalesc nocleg w hostelach. Są tanie i zazwyczaj blisko rynku

 

#4 2009-05-06 20:37:35

anet_zb

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

Przyzwoity jest hotel Piast z sieci hoteli studenckich - kilka przystanków tramwajowych od centrum Krakowa. Jest dość tani, bez specjalnych luksusów. My płaciliśmy w ubiegłym roku ok.40 zł za noc.
Ul Piastowska 47, tel. +48 12 62 23 100, www.piast.hotele.studenckie.pl

 

#5 2009-05-07 11:46:14

minifix

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

Apartamenty w okolicy starówki i Plantów, co najmniej 4-osobowe, w cenie około 200 PLN za całość. W tym, w którym ja nocowałem były miejsca noclegowe dla 6 osób, czyli wychodzi po ok 30-50 PLN od osoby. Ale mam tylko numer komórkowy 510-810-300. Można ich poszukać na www.booking.com.

 

#6 2009-05-30 20:14:03

malwinka

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

włączę się też późno ale będzie na zapas.   np motel przy ul. Długiej  60 zł  w tak chwili w Krakowie co kawałek są hostele

 

#7 2009-08-27 15:12:47

Daddy

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

Ja mogę polecić Hostel Aston na Długiej. Bardzo dobra lokalizacja (wszędzie można na piechotkę), a ceny bardzo przystępne.

 

#8 2009-08-28 12:32:25

KlaudiaRakocz

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

ciekawe oferty są na nocuj.pl...ja znalazłam tam apartament na Kazimierzu-70zł ze śniadaniami - 10 min do Wawelu, 15 do Rynku , 20 do dworca (na piechotęwink) Standard był super...niestety nie pamiętam ani adresu ano nazwy obiektu...ale mam to gdzieś zapisane...w razie potrzeby-poszukam;)

 

#9 2009-12-10 17:59:17

wohoojee

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

Niezły jest hostel Kadetus. Spałam tam w dormie 8 osobowym i cena była naprawdę ok. Jakieś 30 zł za noc.  Nie żadne luksusy, ale śniadanie zapewnione, internet i bliziutko wszędzie. A i tak w pokoju nikogo innego nie było, więc miałam cały dla siebie. smile

 

#10 2010-02-21 17:34:32

travelerka

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

Jeśli nocleg w Krakowie to tylko i wyłącznie polecam apartamenty w okolicach centrum smile Całkiem niedawno znajomy znalazł nam super miejscówkę na yourplace.pl. Nasz apartament kosztował ok 200 zł za noc, ale jak było nas 4 os, to wyszły grosze smile a pokoiki ślicznie urządzone, wszędzie czyściutko, przytulnie i bardzo nowocześnie. Obsługa też przesympatyczna.

 

#11 2010-03-19 15:42:19

manniak

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

A na jakiej ulicy travelerka spałaś? Bo yourplace mają apartamenty w całym centrum. Ja spałam na Gertrudy, też wyszło tanio a standard był na pewno lepszy niż w jakimkolwiek hostelu i przytulniej niż w hotelu. Poza tym cena za pokój hotelowy w centrum Krakowa może zrujnować. Fajne miejsce, Kraków piękny.

 

#12 2010-03-22 16:20:33

lunatyczka

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

W Krakowie można znaleźć bardzo dużo noclegów w przystępnych cenach. Co jak co,ale tego w tym mieście( w przeciwieństwie do miejsc parkingowych-masakra) nie brakuje:) Dużo pozytywnych opinii słyszałam o apartamentach z yourplace, mają całkiem przyzwoite ceny i bardzo duży standard pokoi

 

#13 2010-04-30 12:36:10

sea_star

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

W Krakowie najlepiej nocowało mi się w Old Town Hostel. Hostel znajduje się w starej kamienicy przy placu Szczepańskim, niedaleko Rynku. Wnętrza ma przytulne, bardzo ładnie urządzone. Lubię takie klimatyczne miejsca.

 

#14 2010-06-08 12:04:30

Maniak2010

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

Tak, ja też byłem w Old Town Hostel. Wszystko Ok. Bezproblemowo, dobrze się wyspałem, choć krótka to była noc- między imprezą a dniem chodzenia i zwiedzania miasta z koleżankąwink To właśnie ona poleciła mi ten hostel, bo wszyscy jej znajomi ponoć tam nocują jak przyjeżdżają, jest tanio i tak blisko rynku że między zwiedzaniem klubów można wpaść do pokoju..przebrać się czy coś. Pozdrawiam wszystkich odwiedzających Kraków.

 

#15 2010-09-02 12:45:18

Kamila

Re: tani nocleg w Krakowie poszukiwany

Old Town Hostel jest rzeczywiście w samym centrum miasta, na niedawno odnowionym Placu Szczepańskim, a jednocześnie jest tam cicho i przyjemnie. Dla mnie bardzo ważny był stały, szybki dostęp do internetu. Pokoje przytulne, obsługa sympatyczna. Polecam tę miejscówkę smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh