Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-07-15 12:43:00

kolo1111

Tajlandia again :)

Witam forumowiczów smile
Nadszedł czas na drugą wizytę w Tajlandii tym razem Ko Samui,Krabi Bangkok.
Na początek pierwsze pytanko:
-Gdzie na Ko Samui wybrać hotel ? Może ktoś ma coś konkretnego.
O Krabi pewnie pytał nie będą bo jak zeszłą razą zdałem się na relację "kangura" i to mi w zupełności wystarczyło do zaplanowania tam pobytu. KANGUR pozdro dla CB

 

#2 2017-07-17 21:27:42

Kolka

Re: Tajlandia again :)

Kolo - najbardziej popularną plażą na Koh Samui jest Chaweng i jeśli lubisz gwar wokół siebie to miejsce wtedy polecam, jeśli natomiast wolisz ciszę i spokój to zerknij na rejon Crystal Bay czy Silver Beach Resort - przy tych hotelach jest malutka, ale bardzo urokliwa plaża.

 

#3 2017-07-19 18:49:15

kolo1111

Re: Tajlandia again :)

Dzieki bardzo Kolka przeczytałem Twoja relację więc juz wszystko wiem smile  mam teraz inna zagwozdkę po miedzy lotami BKK-KoSamui  mam tylko 2 godz przerwy i zastanawiam sie czy mi to starczy czyli odebrać bagaże w Bangkoku i zaraz je nadać na Ko Samui lotnisko niby to samo .

 

#4 2017-07-19 19:41:44

Kolka

Re: Tajlandia again :)

Jesteś pewny, że musisz sam odbierać bagaże? Upewnij się smile Nam dwie godziny starczyły, zresztą wyłapywali turystów na lot na Koh Samui żeby zdążyli

 

#5 2017-07-23 11:54:01

kolo1111

Re: Tajlandia again :)

Hey
może głupie pytanie zadam ale kto pyta ..... jak to wyłapywali a skąd wiedzą że ja lecąc Qatarem dalej lecę na Samui ?
czy gdzieś to trzeba zgłosić np do Bangkok Airways?

 

#6 2017-07-23 22:19:53

Kolka

Re: Tajlandia again :)

Kolo...my mieliśmy całą podróż na jednym bilecie. Kupowaliśmy w Emirates, nawet lot z Bangkoku na Koh Samui, który obsługuje inny przwoźnik. Przy wyjściu z samolotu stała pani i każdego pytała czy leci dalej na Koh Samui - tych, którzy potwiedzili kierowała szybko dalej. My bagaży nie odbieraliśmy w Bangkoku. Czy Ty kupowałeś osobno jeden i drugi bilet? Jeśli tak to może być problem - dwie godziny wystarczą, pod warunkiem, że nie będzie spóźnienia i na bagaże nie będziecie za długo czekać. Może spróbuj zadzwonić do linii lotniczych i podpytaj czy możesz ten problem jakoś rozwiązać

 

#7 2017-09-05 15:29:16

kangur

Re: Tajlandia again :)

Kolo1111: pewnie już za późno, ale na Koh Samui polecam spokojniejszą wioskę rybacką Bo Phut i hotel Bandara. Ale Chaweng też jest super smile Krabi jest przepiękne, szczególnie morskie wycieczki. Dużo spokojniej niż na Phuket.

Ostatnio edytowany przez kangur (2017-09-05 15:31:11)

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh