Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-07-18 06:46:03

krakowianka

Lisbona - hotel

Witajcie TM!

Mam ochote we wrzesniu smignac na weekend do Lisbony. Nic nie wiem o tym miescie itp.
Bilety juz mamy lotnicze i juz trzeba rezerwowac hotel. Co mi radzicie: w ktorej czesci miasta, i jak w najlepszym miejscu.
Dziekuje i prosilabym o szybkie wpisy. Chodzi o czas bo ten kierunek jest rozrywany!

Dziekuje i pozdrawiam Agnieszka

 

#2 2017-07-18 07:15:01

oscar

Re: Lisbona - hotel

O hotelu nic Ci nie podpowiem, bo już niewiele pamietam, ale uczulę cię na słodką stroną Lizbony: Pasteis de Belém!! To trzeba zaliczyć koniecznie smile smile

 

#3 2017-07-18 15:05:37

zosienka

Re: Lisbona - hotel

Wrzesien to cudowna pora na wizyte w Lizbonie.Ja bylam w lutym i tez bylo super.Jesli chodzi o hotel to moim zdaniem najlepsza lokalizacja jest w Alfamie ,starej dziellnicy,a hotel godny polecenia to"Memmo Alfama Hotel"  Pod kazdym wzgledem.Pytaj o szczegoly,chetnie odpowiem.Acha i obowiazkowo Time Out,gdzie roznorodnosc kuchni i fajny klimat

 

#4 2017-07-18 19:48:40

krakowianka

Re: Lisbona - hotel

Dziekuje za podpowiedzi. Zaraz zabieram sie do szukania.

 

#5 2017-07-24 22:18:39

hyde

Re: Lisbona - hotel

Spałam Casa Belmonte Av. Duque de Loulé, number 95 - floor 5, Santo Antonio, 1050-092 Lizbona, Portugalia. Kamienica przerobiona na hotele. Beznadziejny widok z okna, ale lokalizacja i obsługa na plus smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh