Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

#16 2017-06-27 22:20:10

Kolka

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

 

#17 2017-06-27 22:23:37

Kolka

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

 

#18 2017-06-27 23:01:12

julka2

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Sama radość oglądać takie widoczki z taką piękną pogodą super
Fotki super
Nie wiedziałam, że huragan zrobił takie szkody na Baraniej Górze sad  Kiedyś i ją zdobyłam. Podejście było od strony Milówki. Dosyć długo wchodziłam, ale było warto super Polecam.

Ostatnio edytowany przez julka2 (2017-06-27 23:12:17)

 

#19 2017-06-27 23:10:43

Angela

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Kolka - normalnie widzę się tam smile big_smile ( hmmm tylko kiedy? hmm ) Przepiękne widoki, a trasa wygląda na mało uciążliwą smiech ( w porównaniu z Tatrami oczywiście wink ) Ogólnie, to baaardzo dojrzewam do tego, aby w końcu zdradzić Tatry na rzecz innych górskich pasm...

 

#20 2017-06-28 08:51:15

Antenka

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Asia- pogoda Wam dopisała smile widokowo- przepięknie super Najważniejsze, że pomimo potknięć, wróciłyście szczęśliwe smile super
Dziękuję za wycieczkę smile
P.S. Uśmiałam się z bielizny oddychającej wink alejajaalejaja

 

#21 2017-06-28 20:40:06

Kolka

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Powiedziałam dzisiaj koleżance, że znajoma z forum stwierdziła, że trasa mało uciążliwa byla i że już narzekać nie możemy smiech smiech smiech Angela - bo faktycznie to taki spacerek był wink ale ciii.... muszę trochę pomarudzić smiech Ale wiesz...ja Ciebie też tam widzę super
Jula - plany były takie, że na Baranią chciałyśmy wejść teraz w weekend, ale te zawirowania pogodowe trochę mnie odstraszają - pioruny tak walą u mnie drugi dzień, że strach komputer włączać wow Potem mamy chrzciny w rodzinie i czas ucieka... ale nie odpuszczam, jeśli nie Baranią to coś innego wybiorę - Beskidy są super! smile
Antenko - no bez bielizny się nie da... alejaja

 

#22 2017-06-28 22:16:29

hyde

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Kolka dla mnie trasa też wygląda na mało uciążliwą tongue w końcu ciągle siedzisz z tym aparatem, cykasz foty, to odpoczniesz smiech
Żartuję oczywiście, ale satysfakcja jak widzisz tą górkę i się wdrapiesz, a jeszcze te widoki cool

 

#23 2017-06-28 23:10:31

Kolka

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Trasa tak jak pisałam - fajna na spacerek wink Wykończyło mnie to pierwsze podejście zamiast kolejki smiech
Nie ma co się czarować - fajki palone przez lata zrobiły swoje, a tych latek to już mam ponad 50 wow do tego brak jakichkolwiek ćwiczeń /poza działkowym schylaniem/ no, a górek się zachciało smiech to się wyrwała madame cip cip polansować w góry alejaja Potem są efekty w postaci takich zakwasów, że... smiech
Pożartować zawsze można wink
A z tym aparatem to właśnie mało przerw robiłam! smile Nie chciało mi się co chwilę plecaka ściągać żeby aparat wyjąć, a jak dyndał na szyi to bolało smiech
I tak się nie poddam big_smile i będę Was katować kolejnymi wyprawami smile

 

#24 2017-06-28 23:55:05

Angela

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Kolka katuj ile się da smile ja będę czytać wszystko z przyjemnością smile

 

#25 2017-06-29 08:59:51

papuas

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

a katuj, katuj; mnie ta nie zakatujesz - wiele widziałem i LUBIĘ górki i pagórki smile
będę kibicować
no to następne Wisła lub Ujsoły - okolice Rajczy (Żywiecki jest piękny i nie tak "naludniony")
Fakt, jak na zaczynanie trochę późno, ale przy braku nadwagi nie jest źle
Torba z aparatem przez ramię, szyję, bo bardziej się chce przystanąć i wyciągnąć, a my tu na zdjęcia czekamy ...
Koniec sierpnia, wrzesień, a nawet październik to zdecydowanie lepszy okres na człapanie, ale przy żelaznej kondycji to i lipcowa spiekota nie przeszkadza.  smile

 

#26 2017-06-29 09:39:01

Antenka

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Asia- ja tam się chętnie z Tobą pokatuję wink smile więc czaekam na kolejne wyprawy smile

 

#27 2017-06-29 18:22:53

hyde

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Się uśmiałam z tego lansu madame alejaja Kolka nie poddawaj się big_smile super

 

#28 2017-06-30 22:31:18

Kolka

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Kuźwa...te burze mnie wykończą! zly Tzn...burze to ja nawet lubię, ale nie kiedy człowiek się rozochocił w górskim katowaniu się wink Niech no tylko pogoda się poprawi... super Zakwasy juz minęły big_smile

 

#29 2019-03-11 11:14:00

Zuzolek

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Piękne zdjęcia i piękne widoki! Gratuluję wyprawy.

 

#30 2019-03-12 09:32:44

papuas

Re: Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

no skoro się odświeżyło to przy okazji zapytam
jak tam Kolka z następnymi wyprawami??
zbliża się następny sezon (tak od maja) to może coś podpowiedzieć??
te 20km to tak w sam raz; no tylko nie po asfalcie  alejaja

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » Beskid Śląski - na początek Skrzyczne

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh