Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#241 2017-06-21 19:15:49

AniaMW

Re: Moje górskie wspomnienia

... a ja całe życie spędziłam na kontaktach z górami smile w zimowej szacie też big_smile
i to od najmłodszych lat, za sprawą rodziców; w zimie oprócz raków przydają się narty...

 

#242 2023-01-26 22:44:38

Anna293

Re: Moje górskie wspomnienia

 

#243 2023-01-27 14:03:37

danutar

Re: Moje górskie wspomnienia

Witaj Anno. Ja tylko raz byłam w Bieszczadach, ale uważam, że to cudowne miejsce. Mieszkałam w Ustrzykach Górnych. Przespacerowalam się na Połoninę Wetlińską (Chatka Puchatka była jeszcze w starej wersji) oraz na Tarnicę szlakiem z Wołosatego przez Halicz i Rozsypaniec. Też odwiedziłam sanktuarium w Ustrzykach Dolnych i wiele uroczych, drewnianych świątyń rozrzuconych po bieszczadzkich wioskach. Relację z tej podróży zamieściłam na swoim panelu użytkownika. Zapraszam 😊
Bardzo bym chciała kiedyś jeszcze wrócić w Bieszczady, ale - póki co - wybieram miejsca, w których jeszcze nie byłam. Bo przecież tyle na świecie jest do zobaczenia... Ech... życia zabraknie. Pozdrawiam.

 

#244 2023-01-30 23:17:21

Anna293

Re: Moje górskie wspomnienia

Witaj Danuto, widzę że jesteś z Podlasia, to faktycznie nie po drodze Ci w Bieszczady. Ale fajnie że odwiedziłaś ten region, bo jednak jest to jeden z ważniejszych miejsc w Polsce i mający tyle do zaoferowania. Ale tak jak mówisz, wszystkiego nie da się odwiedzić. Świat jest zbyt duży dla nas tak małych istotek. Życzę Ci wszystkiego dobrego, pięknych wycieczek krajoznawczych i miłego towarzystwa podczas zwiedzania.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh