Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2017-05-12 23:33:43

Kolka

Re: Rejs na majowy weekend

Aniu - aż się boję pomyśleć co by było gdyby mi się taka forma podróży spodobała smiech Pewnie, że chciałabym kiedyś spróbować, być może odmieniłoby mi się wink A z tym rozpieszczaniem się to jak wspomniała Patka - trzeba mieć duuużo kasy /chyba/ wink chyba, że rejs all bo przecież też takie są.

 

#17 2017-05-13 15:05:49

katerina

Re: Rejs na majowy weekend

Ania,fajne porównanie MSC do Costy i fajnie,że się rejs udał super

Też się zawsze "biję z myślami" co do rejsów,że tyle fajnych miejsc,ale z drugiej strony tylko na parę godzin i tu dylemat hmm

 

#18 2017-05-13 20:43:11

hyde

Re: Rejs na majowy weekend

Ja na przekór, chciałabym popłynąć na Karaiby, żeby zobaczyć, gdzie chciałabym wrócić na dłużej big_smile
Ja marzyłam o rejsie i długo musiałam namawiać M. Gdy pierwszy raz się z nim podzieliłam tą myślą, to usłyszałam: ja w klitce bez okien nie będę spał, a w ogóle wiesz jak na takim statku buja alejaja i ile to kosztuje big_smile
Ania już właściwie wszystko wyjaśniła. Nie trzeba brać wszystkich wycieczek armatora, bo są drogie. Czas wolny można zorganizować sobie samemu. Możliwości są wypadkową, co można zobaczyć, co chcielibyśmy zobaczyć oraz ile jesteśmy w stanie na to wydać smile A jeśli nam się nic nie chce to nic nie musimy wink Na statku nie ma nudy. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ja się tak wdrożyłam w to schodzenie i zwiedzanie, że w dzień na morzu czegoś mi brakowało. Wiem, że każdy jest inny i dobrze smile Moja znajoma, która była z nami, miała dość i jeden dzień odpuściła.
Jeszcze odnośnie drinków. My dużo pijemy, a szczególnie podczas wyjazdów. Na statku można wykupić pakiety, w zależności, czego jesteśmy amatorami smile My wykupiliśmy all incl. i wtedy to kosztowało coś ok 200e/os. Nie mało, ale to wszystko zależy od konsumpcji big_smile
Statek to luksusowy hotel, nie masz co prawda plaży, ale masz całe morze dla siebie. Ponadto nie ma nudy, bo codziennie jesteś w innym miejscu. Czego chcieć więcej? big_smile

Ostatnio edytowany przez hyde (2017-05-13 20:45:23)

 

#19 2017-05-16 09:36:59

oscar

Re: Rejs na majowy weekend

Rejs - To nie moja bajka!! Chyba że za karę smile

 

#20 2017-05-16 22:40:07

Kolka

Re: Rejs na majowy weekend

Aniu - już chyba ochłonęłaś po podróży wink Będzie ciąg dalszy?

 

#21 2017-05-17 12:35:53

AniaMW

Re: Rejs na majowy weekend

Ależ tak, pierwszy odcinek już jest:
http://www.travelmaniacy.pl/profil,2529,podroze,6046,wlochy
Kolejne w trakcie... Aktualnie wybieram zdjęcia z Marsylii; poszczególne postoje w portach będą oddzielnie, po kolei.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh