Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-05-12 15:01:16

k_boeske

Przeprowadzka z psem do Szwedzkiej Laponii

Cześć podróżnicy! smile Są tu jacyś miłośnicy Skandynawii?
Razem z moim psem Boccą przeprowadzam się w sierpniu z Poznania do Skelleftea w Szwedzkiej Laponii. Bocca jest psem ze schroniska. Pół roku temu ratowałem jej życie w klinice weterynaryjnej. Jest dla mnie ważna. Chcę pokazać, że istotne zmiany w życiu człowieka jak przeprowadzka do innego kraju, nie muszą kończyć się psim nieszczęściem. Planuję zrobić video relację z przygotowań, podróży i zamieszkania z psem w Szwecji. Aktualna fotorelacja dostępna na instagram.com/kundelek.na.biegunie/
Czy ktoś wybierał się w tamte strony i ma jakies doświadczenia/porady? Mam świadomość, że to dość specyficzne miejsce ze względu na warunki pogodowe jak i kulturowe. Będę wdzięczny za każdy komentarz !smile

 

#2 2017-05-12 15:57:32

AniaMW

Re: Przeprowadzka z psem do Szwedzkiej Laponii

Cześć, tak, jestem miłośniczką Skandynawii, w każdym jej milimetrze przestrzennym smile
Porady? Zbędne smile Na pewno będzie wspaniale!
Szwecja (cała, nie tylko północna) to kraj bardzo życzliwy - i ludziom i zwierzętom. Wszyscy siebie wzajemnie szanują i są chętni do pomocy, gdy ktoś jej potrzebuje... itd, itd...

 

#3 2019-01-04 17:09:30

tytkoski

Re: Przeprowadzka z psem do Szwedzkiej Laponii

Hahahahahaha! big_smile  "Szwecja (cała, nie tylko północna) to kraj bardzo życzliwy - i ludziom i zwierzętom" Hahahahahaha! big_smile Pozdrawiam z Malmö. A zyczliwa jest wlasnie jeszcze Norra Sverige - Szwecja polnocna, po tam za zimno na tych pokojowych wyznawcow religii pokoju smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh