Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » W góry
  •  » RELACJA - W pogoni za tatrzańskimi krokusami

#31 2017-04-13 22:02:34

hyde

Re: RELACJA - W pogoni za tatrzańskimi krokusami

Papuas a ja się pozwolę z Tobą nie zgodzić smile, że na forum podróżniczym umieszczasz relację dla siebie, a czasami ktoś inny ją obejrzy. Głównie relacje pisze się dla innych smile Twoje wspomnienia i Twoja pamięć, to każde oglądane  zdjęcie. Masz rację ale ... tylko Ty wiesz, co oznacza i jakie wspomnienia przywołuje, dla Ciebie/w Tobie kamień z 'siódmej' perspektywy smile I masz też rację, kto nie chce, to nie musi oglądać. Jednak może więcej jest tych co nie obejrzą, niż tych co obejrzą roll
Zgadzam się z Oscarem, że 'sprzęt' ma znaczenie big_smile Tak po prawdzie, to wypadkowa sprzętu i operatora smile

 

#32 2017-04-14 21:35:56

Kolka

Re: RELACJA - W pogoni za tatrzańskimi krokusami

Dyskusja troszkę nam "zboczyła" wink Dziękuję bardzo za Wszystkie komentarze. Przesyłam Wam mnóstwo świątecznych serdeczności ...marzą mi się Święta w górach smile Wszystkiego Dobrego big_smile

 

#33 2017-04-15 06:37:24

hapol

Re: RELACJA - W pogoni za tatrzańskimi krokusami

Kolka.....nooooo jak Hyde zgadza się że 'sprzęt' ma znaczenie to faktycznie "zboczyła" alejajaalejajaalejaja

 

#34 2017-04-17 19:25:51

Patka

Re: RELACJA - W pogoni za tatrzańskimi krokusami

Kolka ale nie w tym roku <zimno> hmm Nawet bardzo zimno sad i posypuje śnieg i deszcz pada i w ogóle fuj sad

 

#35 2017-04-18 21:55:20

Kolka

Re: RELACJA - W pogoni za tatrzańskimi krokusami

Oj tam...od razu fuj wink Zimowo może być tylko te wichury nie za bardzo sad

 
  • Index
  •  » W góry
  •  » RELACJA - W pogoni za tatrzańskimi krokusami

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh