Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2017-03-21 09:27:03

oscar

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Wiem ze fajne, ale czy uda sie zrealizować? Oto jest pytanie?? smile smile Już mi jeden termin odwołali sad sad

 

#17 2017-03-22 20:00:32

Michasia_Bogus

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Wakacje zaklepane od 1 października. Hmmm...teraz już blisko, raczej się nic nie zmieni, to się pochwalimy. Zaczniemy poznawanie Wysp Kanaryjskich od Teneryfy wakacje  nurek Puerto de Santiago i uroki wyspy.

Ostatnio edytowany przez Michasia_Bogus (2017-03-22 20:06:13)

 

#18 2017-03-22 20:47:38

Antenka

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Michasia_Boguś- GRATY!!! smile super

 

#19 2017-03-23 08:18:59

piea

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Michaśki! hmmm.... Teneryfa... no superowo wybraliście smile i jeszcze do tego Puerto de Santiago - naprawdę świetna miejscówka smile,
Życzę Wam wspaniałego zwiedzania tej urokliwej wyspy, no ale żeby zobaczyć jej uroki  trzeba opuścić wybrzeże i udać się do interioru, co z pewnością uczynicie tongue ; a u mnie jeszcze tydzień i powitam Maroko smile

 

#20 2017-03-23 15:23:45

AniaMW

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Michasia - piękne plany jesienne smile Na pewno wcześniej też jeszcze gdzieś się wybierzecie, choć jeszcze nie zaklepane big_smile
Ala, to już za tydzień wybywasz na urlop??? Suuuper!!! Wspaniałych wrażeń...

 

#21 2017-03-24 20:04:48

Patka

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Piea, fajnie! Coraz bardziej mi się tam podoba smile Michasiu Teneryfa - daję okejkę wink skoczcie na jednodniówkę na Gomerę też wink  Mnie grozi ponownie Holandia tak coś czuję tongue ale póki co w drrugiej połowie maja będę się zapoznawać z Czarnogórą i Albanią plus Plitvice NP i Dubrovnik, taka miła objazdówka smile

 

#22 2017-03-25 06:49:15

oscar

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Ooo! Plitwice, jeziorka, w maju? Super miejsce, super pora! Już dawno tam nie byłem, ale mile wspominam! smile smile
A mnie następnego terminu nie potwierdzili!!! Właśnie dostałem maila!! Wrrrrrrr!! sad sad sad
Coś w tym roku mam pod górkę!!

 

#23 2017-03-25 18:55:33

Angela

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Ja mam już zaklepaną Kenię na wrzesień big_smile Jeszcze tylko muszę poinformować o tym fakcie  mojego nowego pracodawcę smiech A że w związku z nową pracą nie zawitam  w tym roku w ukochane góry , to w ramach przerywnika na weekendy będę jeździć na działkę nad jeziorem smile

 

#24 2017-03-25 21:06:42

Soniza89

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Alu , Maroko super. Bedziesz zachwycona smile ...Patka ja bylam w Albanii w ubieglym roku dla mnie tragedia , totalna zalamka , jednym slowem syf , kila i mogila . Oby Tobie Albania bardziej przypadla do gustu wink.....A ja jednak zalatwilam urlop  wiec na swieta gdzies wybede , tylko jeszcze nie wiem gdzie smile

 

#25 2017-03-27 10:17:43

Patka

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

No cóż Soniu, to ciągle jest biedny kraj, ale dzięki temu nie skażony turystyczną stonką i to jest pozytyw smile Poza tym inna mentalność, to może dlatego wink Jak już będziesz wiedzieć gdzie, daj znać wink

 

#26 2017-04-02 11:03:54

katerina

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Patka! Będę czekać na Twoje wrażenia z Czarnogóry jupi Też planuję Montenegro + Dubrovnik smile
Co do Albanii,to niestety zgadzam się z Sonią,ale fajnie,że jesteś świadoma,a nawet znalazłaś już pozytyw wink
Pozdrowionka!

Ostatnio edytowany przez katerina (2017-04-02 11:04:43)

 

#27 2017-04-02 11:43:16

papuas

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

hi, hi - to co powiesz Soniza na Indie ?? smile
dla mnie ma być ciekawie, a nie tylko landrynkowe landszafty smile
pozdrawiam
a Albania z Czarnogórą i Dubrownikiem - wspaniała sprawa (już czekam na relację) smile

 

#28 2017-04-02 14:05:08

Soniza89

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Papuas Indie to moje wielkie marzenie smile I mam swiadomosc tego jak tam jest . A Albania byla dla mnie szokiem , nie myslalam ze sa w Europie jeszcze takie miejsca . A do tego po prostu jest brzydka jeden wielki plac budowy . A u mnie jak i u Ciebie ma byc ciekawie a nie landrynkowo  . Po prostu Albania mnie rozczarowala z reszta nie tylko mnie .Jest to jak na razie jedyny kraj ktory mi sie nie podobal wink

 

#29 2017-04-02 18:07:24

KlaudiaRakocz

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Pozwólcie, że wtrącę się do rozmowy o Albanii. Po pierwszej wizycie w tym kraju miałam podobne zdanie o nim jak Sonia (może nie tak drastycznie złe ale nienajlesze). Po drugiej podróży po Albanii, a wybrałam specjalnie zupełnie inne rejony - zmieniłam zdanie diametralnie, wręcz zakochałam się w tym kraju. Podobnie miałam z Tajlandią, po pierwszej wizycie stwierdziłam, że jest przereklamowana i nie ma tam niczego nadzwyczajnego - o zgrozo !!!wink Kolejnym razem zmieniłam zdanie i uważam, że to jeden z ciekawszych krajów Azji. Tak więc podsumowując, może nie warto skreślać poszczególnych miejsc, może warto im dać drugą szansę ?wink

 

#30 2017-04-02 20:18:58

hapol

Re: Wakacyjne PLANY na 2017!

Pozwolę się też wtrącić do rozmowy o Albanii....a szczególnie do tego co pisze o niej Soniza.
Rozumiem, że każdy ma absolutnie prawo do subiektywnego i obiektywnego oceniania czegoś lub kogoś.

Ale wydaje mi się że z tym syfem, kiłą mogiłą i tragedią to troszeczkę a nawet bardzo przesadziłaś....większy ten syf można spotkać  w tak cywilizowanym europejskim kraju jak......Polska.....tak tak...

A żeby dodać smaczku i pikanterii to nie wiem czy wiesz jaki kraj bije w tym roku w BP rekordy rezerwacji wczasów i wyjazdów??? ...ALBANIA !!! szanowna koleżanko ALBANIA smile

Hmmmm...więc coś tu ten teges nie pasuje hmm

Owszem jest tak jak piszesz, sam to widziałem i opisałem w swojej krótkiej relacji, ale nie ma tak wszędzie.
Widziałem takie hotele, kasyna galerie że szczęka opadała....Nigdzie w żadnym europejskim kraju nie widziałem tylu wypasionych Mercedesów, BMW, Range Roverów, Audi itd....a podobno taka bida....

Widziałem wielkie place budów kompleksów hotelowych które za parę lat przebiją Bułgarię, Chorwację itd...

Miałem wielką przyjemność mieć za przewodnika gościa który opowiadał Nam ciekawe historie na temat Albanii nie z netu lub tv tylko od ludzi...

Nie wiem czy wiesz że jeszcze za czasów krwawych rządów Envera Hodży , kiedy to Albania była całkowicie odizolowana od reszty Europy i utrzymywała stosunki dyplomatyczne tylko z .......Chinami , żeby przejechać z miasta do miasta odwiedzić rodzinę potrzebna była specjalna przepustka!!! Mogłbym takich ciekawostek napisać więcej ale to nie miejsce na to...
Wydaje mi się Sonizo że za bardzo sobie wyobraziłaś Albanię...i się zwyczajnie przejechałaś....rozumiem szanuję...tak
Mnie akurat Albania bardzo przypadła do gustu...z jednej strony dziki jeszcze kraj a z drugiej widoczne bogactwo ....kontrast nie do ogarnięcia i zrozumienia...ale to tylko i wyłącznie moje skromne zdanie i opinia...

Pozdrawiam smile

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh