Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2017-03-11 15:53:46

mariusznowy

NORWEGIA 2017 - szukam dwóch chętnych osób :)

Witam Wszystkich travelmaniaków

Chyba nie ma nikogo kto oparłby się urokowi norweskiej przyrody. Ten kraj przyciąga jak magnes. Malownicze fiordy, wodospady, pokryte lodowcami szczyty gór oraz 97 % powierzchni kraju pokrytej lasami, górami oraz wodą to wystarczające argumenty aby wyruszyć tam ponownie poobcować z naturą.

Po zeszłorocznej wyprawie uzależniłem się od Skandynawii stąd to ogłoszenie smile
Wybieram się ponownie , tym razem tylko do Norwegii ( może delikatnie Szwecja) i szukam dwóch chętnych osób.
Z racji tego ,ze to kolejny wyjazd z czystym sumieniem mogę powiedzieć ,że to wyjazd nie rujnujący kieszeni jak to ogólnie przyjęto. Pomimo tego, że Norwegia to jeden z najdroższych państw daje ogromne możliwości taniego zwiedzania.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę, zobaczyć na własne oczy "dzieła sztuki matki natury" nie przeraża Cię spanie w namiocie ,gotowanie na ognisku to zdaję się ,ze na Ciebie czekam
Najważniejsze miejsca , które chcę odwiedzić to na pewno Trolltunga, Kjerag, Bergen, Allesund, droga nr. 17 ze Steinkjer do Bodo oraz Lofoty , drogę Troli oraz wiele innych.

Zeszłoroczna wyprawa była w większości zaplanowana dzięki pomocy eksperta - AniMW  smile którą serdecznie pozdrawiam

Zapraszam do wspaniałej przygody
Mariusz

 

#2 2017-03-11 21:31:10

hapol

Re: NORWEGIA 2017 - szukam dwóch chętnych osób :)

siemandero.....smile

Mariusz...czy możesz napisać więcej szczegółow termin itd....jestem zainteresowany ewentualnie jak coś to pisz na priva

 

#3 2017-03-11 22:17:56

mariusznowy

Re: NORWEGIA 2017 - szukam dwóch chętnych osób :)

 

#4 2017-03-11 22:29:19

hapol

Re: NORWEGIA 2017 - szukam dwóch chętnych osób :)

Mariusz...wielkie dzięki za info super

 

#5 2017-03-12 12:43:48

AniaMW

Re: NORWEGIA 2017 - szukam dwóch chętnych osób :)

Mariusz, trzymam kciuki za Waszą kolejną, udaną wyprawę do N big_smilebig_smilebig_smile
Jakby co, chętnie nadal służę pomocą, choć już pewnie na tyle sam poznałeś Północ, że mozesz byc kompetentnym liderem grupy. Powodzenia!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh