Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2017-03-05 21:52:29

Angela

Re: Moje górskie wspomnienia

Ale że bez śniegu w dolinkach?

 

#17 2017-03-06 11:09:57

Patka

Re: Moje górskie wspomnienia

Ooo witam koleżankę smile Oto i ja zakochana w górach mieszkająca pod Trzema Koronami byłam dwa dni temu na Sarniej Skale wink Albo raczej pod bo wiatr wiejący 140 km/h i łamiący drzewa jak zapałki uniemożliwił nam to wyjście sad zapraszam na mój profil, lubię od czasu do czasu wrzucić coś z górskich wędrówek smile I czekam z niecierpliwością na następne relacje z Twoich smile

 

#18 2017-03-06 11:20:45

Angela

Re: Moje górskie wspomnienia

Fajnie masz, że na codzień mieszkasz w takim pięknym miejscu smile Choć ja na swoje miejsce też nie narzekam, bo z okien codziennie widzę morze smile tylko do ukochanych gór tak daleko...

 

#19 2017-03-06 16:53:17

oscar

Re: Moje górskie wspomnienia

Byłem kiedyś w fajnym miejscu. Ciepłe morze, plaża, a z tyłu szczyty Kaukazu
To miejsce to Gagra i okolice smile
Jednego dnia na plaży, drugiego Krasnaja Polana. Znowu plaża i następnego dnia jezioro Rica. Potem plaża i ........ i tak dwa tygodnie smile smile

 

#20 2017-03-06 17:16:39

Angela

Re: Moje górskie wspomnienia

Ostatnio edytowany przez Angela (2017-03-06 17:53:54)

 

#21 2017-03-06 17:43:44

Angela

Re: Moje górskie wspomnienia

 

#22 2017-03-06 18:22:47

Angela

Re: Moje górskie wspomnienia

Ostatnio edytowany przez Angela (2017-03-06 18:40:59)

 

#23 2017-03-06 18:41:49

mabro

Re: Moje górskie wspomnienia

Ależ wiosennie się zrobiło smile

 

#24 2017-03-06 18:45:55

Kolka

Re: Moje górskie wspomnienia

Angela - ja po prośbie smile Czy mogłabyś troszkę opisać swoje trasy? Tak troszkę dokładniej wink Ja w tym roku stawiam na łazikowanie po górach, a że doświadczenia za dużego nie mam stąd moja prośba. Chodzi mi o trasy jednodniowe dla amatorów - rano wyjść, pod wieczór wrócić wink Może coś zasugerujesz? I niekoniecznie musza to być Tatry chociaż po tych zdjęciach to aż się wiercę w fotelu big_smile

 

#25 2017-03-06 18:48:55

Angela

Re: Moje górskie wspomnienia

No dobra górski weekend zleciał szybciutko, a apetyt rośnie w miarę jedzenia wink Już wiedzieliśmy, że wrócimy tu we wrześniu, żeby wreszcie wejść gdzieś wyżej i zdobyć coś emocjonującego. Dolinki są piękne, no ale w końcu mogą zbrzydnąć wink Czas więc na prawdziwą przygodę big_smile big_smile

 

#26 2017-03-06 19:10:18

Angela

Re: Moje górskie wspomnienia

Kolka ja też jestem typową amatorką smile  Zaczynaliśmy z mężem od dolin, potem zaczęliśmy z każdym wyjazdem wchodzić coraz wyżej i wyżej aż na ostatnim wyjeździe zdobyliśmy Rysy big_smile Każda nasza wycieczka wiąże się z wyjściem rano i powrotem wieczorem na kwaterę. Nigdy nie spaliśmy w schronisku. Tatry przeszliśmy wzdłuż i wszerz  - nie zrobiliśmy w sumie tylko Orlej Perci w całości, ale nie wiem czy się na to zdobędę. Zdobyliśmy prawie wszystko to co sobie założyliśmy i to mi wystarczy. W sumie to jeszcze maleńki kawałek Tatr Zachodnich nam został. Tak więc jeżeli chodzi o Tatry, to pewnie, że coś mogę Ci polecić - oczywiście na miarę możliwości i poczucia bezpieczeństwa, bo wiadomo jak to z tymi górskimi trasami jest wink Jeżeli mowa o innych górach, to jak dotąd byłam tylko w Pieninach, ale tam też trochę z mężem kilometrów zrobiliśmy. Więc w tych dwóch kwestiach mogę pomóc. Innych pasm górskich jeszcze nie znam smile Ogólnie to w Pieninach czułam się zdecydowanie bezpieczniej niż w Tatrach, no ale wiadomo - tam jest inny poziom trudności i niebezpieczeństwa wink

 

#27 2017-03-06 23:25:11

Antenka

Re: Moje górskie wspomnienia

Angela- pięknie opowiadasz i pokazujesz nasze góry super smile Krokusy wymiatają wink super

 

#28 2017-03-07 10:09:01

oscar

Re: Moje górskie wspomnienia

 

#29 2017-03-07 10:56:16

Angela

Re: Moje górskie wspomnienia

Ok. Jak będę opisywać swoje trasy, to dodam plan wg którego chodziliśmy. Zawsze przed wyjazdem planuję w domu szczegółowe opisy tras, a potem nie mogę się już doczekać kiedy je przejdę. Ale to chyba każdy tak ma big_smile


Antenka dzięki  smile

Ostatnio edytowany przez Angela (2017-03-07 11:24:14)

 

#30 2017-03-07 11:57:39

papuas

Re: Moje górskie wspomnienia

A jaka grupa górska by Cię interesowała Oskar?? Sporo zdeptałem i praktycznie w każdej w Polsce potrafię zaplanować trasy, a Tatry znam jak własną kieszeń. Polecam także Słowację - sporo gór mają. Jeśli nie byłeś to np. Słowacki Raj - bardzo malowniczy; nocleg w Betlanowcach lub Hrabuszicach, podjeżdżasz samochodem pod każdy szlak, zostawiasz na parkingu wchodzisz i inną drogą schodzisz w to samo miejsce. Mam coś w swoich podróżach. Ponieważ wchodzi się rozpadlinami wzdłuż potoczków i wodospadów to raczej wrzesień, a nie maj, czerwiec kiedy po roztopach wody dużo. Jakby co pisz na priv

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh