Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2015-06-08 19:54:53

ewelina221

Marmaris

W tym roku wybraliśmy się do Marmaris na wakacje, kurort jest pięknie położony, jeśli się wybierze jakiś hotel w Marmaris wszędzie jest blisko. My byliśmy w hotelu Pasa Beach i byliśmy bardzo zadowoleni. Pojechaliśmy sobie też do pobliskiego Icmeler busikiem, a nawet do Trunc wodną taksówką. Tam też jest fajnie, ale już na wycieczki jak się chce jechać, to trochę problem. Turunc jest również piękne, ale przez to że jest tak oddalone, męczące są transfery w tę i z powrotem. Nasi znajomi, którzy byli w Turunc trochę narzekali. A my z Marmaris mieliśmy wszędzie blisko, a nawet spacerkiem sobie można było dojść do centrum i do portu. Wykupiliśmy sobie kilka wycieczek w lokalnym biurze Besem Travel już przez internet i jak przyjechaliśmy na miejsce, to mieliśmy wszystko zaplanowane i zarezerwowane. Wakacje były super, wycieczki udane, wieczory na promenadzie albo spacery po głównej ulicy. Wszystkiego pełno, kolorowo, gwarno.
Polecamy rejsy łodzią po uroczych okolicach kurortu. Polecamy hotel Pasa Beach i biuro organizujące wycieczki Besem Travel. Polecamy też słynny miód z Marmaris- jak się dowiedzieliśmy turecki afrodyzjak! teraz czas sprawdzić jego działanie, bo wakacje już się skończyły !

pozdrawiamy, zadowoleni urlopowicze.

 

#2 2015-06-09 09:00:36

malaria

Re: Marmaris

Ewelina daj jakieś foteczki   piekna

 

#3 2015-07-08 12:11:12

barcisus27

Re: Marmaris

czekamy na zdjęcia

 

#4 2015-09-09 18:08:58

oscar

Re: Marmaris

Chyba ten miód naprawdę działa. Tyle miesięcy?! aż strach kupić smile

 

#5 2015-09-21 10:41:48

Magda_Kajzer

Re: Marmaris

Podpinam się pod prośbę o zdjęcia! smile

 

#6 2016-04-12 14:26:46

rodak

Re: Marmaris

Duzo tu nieodswiezanych watkow, a pare lat temu bylem akurat w Fethiye, ktore jest niedaleko Marmaris. Byliscie tez tam? Bedac niedaleko chyba warto wybrac sie na chociaz jednodniową wycieczke, bo mozna zobaczyc np. grobowce skalne z V wieku p.n.e. big_smile Moze wrzucisz zdjecia? Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez rodak (2016-04-12 14:27:03)

 

#7 2016-06-29 14:09:59

Marabella

Re: Marmaris

To mój pierwszy post, ale muszę przyznać, że obecnie Turcja, to kierunek dla odważnych. Ja przy tegorocznych wakacjach, w ogóle go nie brałam pod uwagę....

 

#8 2017-02-14 06:25:07

kati1212

Re: Marmaris

No ja też uważam, że Turcja teraz nie jest dobrym kierunkiem wakacji. Widziałam, że biura podróży mają interesujące cenowo oferty ale osobiście bałabym się tam pojechać

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh