Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Grecja
  •  » gdzie z rodziną na piaszczystą plazę?

#1 2016-12-12 22:24:46

Rafal111

gdzie z rodziną na piaszczystą plazę?

W zeszłym roku byłem na Zakhyntos. Piękne miejsca, klify, urozmaicone zatoki ale to trzeba objechać np autem.
Hotele takie sobie, kawałek od morza a do tego ja akurat byłem obok Zante i plaży prawie brak sad
Co polecicie z ładną plażą, widokami i palmami przy hotelu? Myślałem o Santorini, Kefalonii lub Peloponez
A przy okazji kiedy kupować żeby było najtaniej ( rodzina 4-os). Teraz widze ceny podobne jak w sierpniu kupowałem sad
A może Hiszpania?

 

#2 2016-12-13 22:03:20

Fresh

Re: gdzie z rodziną na piaszczystą plazę?

 

#3 2016-12-14 17:40:51

Rafal111

Re: gdzie z rodziną na piaszczystą plazę?

a sa jakieś hotele przy nich czy to tylko nadaje się na wycieczkę?

 

#4 2016-12-14 21:23:34

Fresh

Re: gdzie z rodziną na piaszczystą plazę?

Przy plaży Balos na pewno nie ma, tam trzeba dojechać kilka kilometrów samochodem/skuterem albo wybrać się w podróż statkiem z pobliskiego portu. Jeśli chodzi o Elafonissi, to w okolicy też chyba nie ma żadnych hoteli, ale dlatego właśnie te miejsca są takie piękne, naprawdę polecam.

 

#5 2017-01-05 00:32:30

tstanczyk

Re: gdzie z rodziną na piaszczystą plazę?

Kreta idealnie nadaje się na wakację, zarówno z rodziną jak i w bardziej imprezowej wersji.

 

#6 2017-02-14 06:13:56

kati1212

Re: gdzie z rodziną na piaszczystą plazę?

Kreta to mój wakacyjny kierunek podróży w tym roku smile znajome małżeństwo tak sobie chwalili tę wyspę, że namówili i nas, i jedziemy. Urlopy na lipiec już porezerwowane. Mam nadzieję, że wszystko wypali

 
  • Index
  •  » Grecja
  •  » gdzie z rodziną na piaszczystą plazę?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh