Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-12-11 10:31:02

Soniza89

Mauritius

Drodzy Travelmaniacy , chcialam zasiegnac waszej opinii a szczegolnie tych co byli na wyspie smile. Poniewaz na Mauritius sa fajne promocje. Lot+hotel za 2200 zl  na 10 dni i to w okresie swiatecznym . Jakie sa wasze wrazenia ? czy polecacie ten kierunek ? co warto zobaczyc ?. Bo szczerze mowiac Mauritius nie jest na mojej liscie , no ale za taka cene moglabym pomyslec . A druga sprawa wlasnie przeczytalam strasznie duzo negatywnych opinii , ze kolo raju to nawet nie lezalo , ze plaze takie sobie z reszta moja przyjaciolka potwierdzila i ze nawet Egipt jest o wiele ciekawszy i ladniejszy pod wzgledem plaz . Wiec piszcie jestem ciekawa waszych opinii smile

 

#2 2016-12-11 11:01:54

piea

Re: Mauritius

Soniś, na Mauritiusie jeszcze nie byłam smile, ale odkąd są tam z W-wy bezposrednie loty czarterem LOTu (dreamlinerem) wyspa stała się całkiem dostępna cenowo i sama zaczęłam o niej troche czytać.
Powiem tak: nie ma miejsc nieciekawych! - to tylko kwestia odpowiedniego "spojrzenia" na temat smile ; ja nawet bym sie nie wahała, bo Mauritius jest przyrodniczym, zielonym rajem ( co uwielbiam), zastanowiłabym się jednak nad wyborem terminu ze względów pogodowych: tam sporo pada (stąd ta cudowna feeria zieleni); temperaturowo to kierunek całoroczny: zawsze jest  ciepło lub gorąco, ale  grudzień-marzec to chyba tzw: niesezon pogodowy, więc być może stąd takie świetne, malinowe cenki:) .
Pozdrowionka smile
Nie sugeruj się jednak opiniami innych ( bo to co nudne dla jednego, może być szalenie ciekawe dla drugiego smile)  ; Poczytaj sobie bardzo ciekawe Relacje z tej wyspy naszej Krakowianki i sama podejmij decyzję. 
Pozdrowionka smile

 

#3 2016-12-12 09:01:11

oscar

Re: Mauritius

 

#4 2016-12-12 22:11:58

piea

Re: Mauritius

fju fju, jaki fajny Król Julian wink
Oskar masz dużo racji w tym co piszesz, ale...... to nie ta sama bajka! smile

Jeśli miałabym wybierać pomiędzy Madagaskarem (wycieczka) a Mauritiusem (pobyt wypoczynkowy, gdzie zwiedzanie można ogarnąć sobie samemu) - za TAKIE SAME PIENIADZE - to pewnie wygrałby Madagaskar smilesmilesmile
ale jesli miałabym wybierać miedzy wycieczką za 9000 PLN/ osoba a pobytem za 2000-3000 PLN/osoba - to z czystej ekonomii - pewnie wygrałby Mautritius smile

 

#5 2016-12-13 09:03:56

oscar

Re: Mauritius

To nie do końca tak. Na Mauritius i na Madagaskar leci ten sam czarter. Widziałem lasty na 16 dni (Madagaskar + Mauritius) po 5 z groszami. To są te same wolne miejsca w samolocie, co na Mauritius a dwa razy dłużej i wiele razy ciekawiej smile Dla mnie to zdecydowanie ciekawsza oferta, ale ja nie jestem plażowy!!

 

#6 2016-12-13 14:08:27

Soniza89

Re: Mauritius

Alu mnie jak dotychczas zadna relacja nie przekonala wink A my juz mamy inny plan wink Dziekuje Wam za pomoc smile

 

#7 2016-12-13 17:53:38

Marzenie

Re: Mauritius

Ach te plany.. smile U mnie jest tak samo co chwile sa inne smile

 

#8 2016-12-13 19:26:20

piea

Re: Mauritius

u mnie z planami jest bardzo podobnie smile
Sonia, to coś wykombinowała? tongue
Oskar, może kiedyś i takie widziałeś... teraz takich nie ma - bo nie ma lastów sad; ja zdecydowanie też nie plażowa (ale mąż lubi sobie posnoorkować) , myślę jednak, że i bez plaż na Mauritiusie znalazłabym wiele ciekawych miejsc smile, a na Madagaskarze pewnie jeszcze więcej...

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh