Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-04-28 17:48:01

KlaudiaRakocz

Na wesoło-dowcipy z branży

Spokojny lot
Samolot wystartował z lotniska. Po osiągnięciu wymaganego pułapu, kapitan odzywa się przez intercom:
- Panie i Panowie, witam na pokładzie samolotu. Pogodę mamy dobrą, niebo czyste, więc zapowiada nam się przyjemny lot. Proszę usiąść, zrelaksować się i... o Boże!...
!
!
Po chwili nerwowej ciszy intercom odzywa się znowu:
- Panie i Panowie, najmocniej przepraszam, jeśli przed chwilą państwa wystraszyłem, ale w trakcie mojej wypowiedzi drugi pilot wylał na mnie filiżankę gorącej kawy. Powinniście państwo zobaczyć przód moich spodni.
Na to odzywa się jeden z pasażerów:
- To pewnie nic, w porównaniu z tyłem moich....

 

#2 2009-04-28 17:48:57

KlaudiaRakocz

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Na pasie startowym..
Samolot stoi na pasie startowym. Wszyscy pasażerowie gotowi, ale maszyna nadal nie startuje. Zniecierpliwieni ludzie nerwowo spoglądają na zegarki. Jeszcze chwila, a samolot będzie opóźniony...
Stewardessa uspokaja pasażerów, mówiąc, że samolot nie startuje, gdyż jeszcze nie ma pilotów. Wreszcie po 10 minutach pasażerowie wyglądają i widza dwóch pilotów idących z laskami dla niewidomych.. Wsiadają oni do samolotu, stewardesa pomaga niewidomym pilotom zająć miejsca w kokpicie, silniki nabierają mocy. Samolot powoli kołuje na koniec pasa startowego, przystaje i rozpoczyna się procedura startu.
Samolot porusza się coraz szybciej po pasie startowym, beton z coraz większą szybkością przemywa się przed oczami pasażerów, ale samolot jakoś się nie odrywa od ziemi.
Pasażerowie widza już zbliżający się koniec pasa i pasażerowie nie wytrzymują, i krzyczą: aaaaaaaAAAAAAhhhhHHAHH! I w tym momencie samolot wzbija się w gorę.
Pierwszy pilot mówi do drugiego:
- Jasna dupa Krzysiek!!! Jak kiedyś nie krzykną to się zabijemy ..

 

#3 2009-04-28 17:49:33

KlaudiaRakocz

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Kurort
Telefon w biurze podróży:
- Organizujecie pobyty w Egipcie?
- Oczywiście, proszę pana, a jaki ośrodek pana interesuje?
- A jakie są?
- Szarm-el-Szejk, Hurgada, Taba, Nuwejba...
- Stop, Nuwejba, to mnie właśnie pasuje!
- Kiedy chce pan jechać?
- A nie, ja krzyżówkę rozwiązywałem, dziękuję za pomoc.

 

#4 2009-04-28 17:53:49

maciej_moch

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

hehe Klaudia super pomysł na topic:)

 

#5 2009-04-28 21:19:43

asnieszka

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Spragniony podróżnik spotyka na swej drodze na pustyni Eskimosa zajadającego loda.
- Fatamorgana - wykrzykuje.
- Nie, bambino - odpowiada Eskimos.

 

#6 2009-04-29 16:38:01

KlaudiaRakocz

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Możliwość
Pewne małżeństwo jechało samochodem z Krakowa do Gdańska. Po kilku godzinach jazdy obydwoje byli zmęczeni i razem zdecydowali zatrzymać się w jakimś hotelu na kilkugodzinny odpoczynek, a właściwie na sen. Po kilku godzinach postanawiają dalej jechać i proszą o rachunek za wynajem pokoju. Ku ich zdziwieniu rachunek opiewa na zawrotna sumę 1500zł. Recepcjonista twierdzi że to jest standardowa stawka za wynajem. Małżeństwo chce rozmawiać z dyrektorem hotelu. Dyrektor spokojnie wysłuchuje zażaleń i stwierdza, że hotel jest wyposażony w kilka basenów, wielką salę konferencyjną, saunę i solarium, wszystko to było dla nich dostępne w ramach pobytu.
- Ale my z tego nie skorzystaliśmy!
- Ale mogliście państwo i za to proszę zapłacić.
Facet w końcu poddaje się i postanawia zapłacić. Wyciąga z portfela 500zł i wręcza dyrektorowi.
- Przepraszam, ale tu jest tylko 500zł.
- Zgadza się. Obciążyłem pana 1000zł za przespanie się z moją żoną.
- Ale ja nie spałem z pana żoną!
- Cóż, była tu, mógł pan...

 

#7 2009-04-29 18:01:37

PAVULON

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

marynarz na statku żegna sie ze swoją"kochanką",stojąca na przystani w porcie:
-dolaros falsyfikatos!
ona odpowiada: syfilis autentikos!

 

#8 2009-04-29 18:06:59

PAVULON

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

wraca marynarz po kilku latach do domu, otwiera mu drzwi żona z dzieckiem na ręku
- a czyjeż to -pyta zdziwiony?
- wiesz kiedyś przyszedł do mnie sąsiad i nie miałam go czym poczęstować...

 

#9 2009-04-29 18:13:40

PAVULON

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

w lecącym samolocie stewardessa zauważyła ogień pędzi do pilota go o tym powiadomić ale bardzo się jąka, pilot poleca powiadomic o tym fakcie pasażerów
-ale jjjak skoooro sssie jjjąkkam!
- proszę im o tym zaśpiewać-mówi pilot
-ooo k
stewardessa wchodzi do pasażerów i zaczyna śpiewać :
-samolot się pali....
a pasażerowie chórem: SIA LALALALA!

Ostatnio edytowany przez PAVULON (2009-04-30 19:15:16)

 

#10 2009-04-29 18:16:41

Ewana1987

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Organizowane są przejażdżki łodzią po jeziorze Genezaret. Bilet kosztuje 500 dolarów.
- To strasznie dużo - dziwi się zbulwersowany turysta.
- Owszem, ale to przecież po tym jeziorze Jezus piechotą chodził!
- Nie dziwię się, przy takich cenach!

 

#11 2009-04-29 21:01:36

asnieszka

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Egzaltowana turystka mówi do górala:
- Ależ pan musi być szczęśliwy... patrzy pan na zaślubiny górskich szczytów z obłokami, widuje pan zachodzące słońce wypijające czar niknącego tajemniczego dnia...
- Oj widywałem ja, widywałem - przerywa góral - ale już teraz nie piję.

 

#12 2009-04-29 21:03:16

asnieszka

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Nad Morskim Okiem siedzi stary gazda. Przechodzący turyści pozdrawiają go i pytają:
- Co tu robicie?
- Łowię pstrągi.
- Przecież nie macie wędki.
- Pstrągi łowi się na lusterko.
- W jaki sposób?
- To moja tajemnica. Ale jeśli dostanę flaszkę, to ją wam zdradzę.
Turyści wrócili do schroniska, kupili butelkę wódki i zanieśli ją gaździe. On tłumaczy...
- Wkładam lusterko do wody, a kiedy pstrąg podpływa i zaczyna się przeglądać, to ja go kamieniem i już jest mój...
- Ciekawe... A ile już tych pstrągów złowiliście?
- Jeszcze ani jednego, ale mam z pięć flaszek dziennie!  smile

 

#13 2009-05-12 19:34:08

asnieszka

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Może nie dowcipy ale tez zabawne smile
http://interia360.pl/artykul/z-ksiazki-skarg-i-zazalen,20942

 

#14 2009-08-29 20:47:50

malwinka

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Grupa turystów błądzi w górach. Wieczór zapada, a tu ani śladu człowieka i nadziei na nocleg.
- Mówił pan, że jest najlepszym przewodnikiem po Tatrach! - wścieka się jeden z uczestników wycieczki.
- Zgadza się! Ale to mi już wygląda na Bieszczady..

 

#15 2010-02-02 14:33:34

KlaudiaRakocz

Re: Na wesoło-dowcipy z branży

Leci facet w samolocie, zaś obok niego siedzi papuga, strasznie pyskata.
W pewnym momencie facet dzwoni po stewardesę. Na pytanie co podać, pasażer mówi:
- Kawę poprosiłbym.
- A dla mnie stara cioto pepsi tylko - wykrzykuje papuga do tejże stewardessy
Stewardessa przyniosła pepsi dla papugi lecz zapomniała o kawie dla pasażera obok. Wiec ponownie poprosił ją o kawę. Papuga w międzyczasie wyżłopała swoją Pepsi i klasycznie dorzuciła stewardessie:
- A dla mnie, stara cioto, przynieś następną Pepsi.
Sytuacja taka powtórzyła się kilka razy, w końcu facet nie wytrzymał i przyjął taktykę papugi, zadzwonił po stewardessę - wykrzyczał do niej:
- Daj mi stara cioto kawę!!!
Tego stewardessa nie zdzierżyła, poszła po pilota i razem z pilotem wypieprzyli faceta z samolotu razem z papugą. Lecą tak oboje na dół i papuga mówi:
- No, masz tupet jak na kogoś kto nie umie fruwać!!!

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh