Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#16 2009-04-27 09:47:04

lagatta

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

 

#17 2009-04-27 10:57:07

gosiunia

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

a koniec sierpnia, poczatek września? smile

 

#18 2009-04-28 14:56:30

katerina

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Ja tez polecam Costa del Sol!Na Costa Brava nie jest za czysto,a co do Majorki to ladna wyspa nie powiem,ale mi sie bardziej podobalo na Costa del Sol-wiecej rzeczy do zwiedzania i bardziej rozrywkowo niz na Majorce.A z Costa del Sol mozna wybrac sie po prostu na wycieczke na Majorke albo z Giblartaru do Maroka.Ja bylam w Toremolinos-fajne miasteczko,no i cala Andaluzja z Sevilla i Alicante na czele super!!!

 

#19 2009-04-29 10:12:08

gosiunia

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

jak z cenami na tym costa del sol?

 

#20 2009-04-29 11:52:19

katerina

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Ceny na Costa del Sol tak samo przystepne jak na Costa Brava,a plaze i okolica duzo lepsze.

 

#21 2009-05-19 14:46:46

PerfectHolidays

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Ja również polecam Costa del Sol, i okolice do zwiedzania - Torremolinos, Benalmadena. Świetny transport to Automoviles Tortillo ma duzo przystanków i naprawde nie trudno sie tam poruszać smile

 

#22 2010-02-10 19:45:03

Adria

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Witam, a cczy ktoś może powiedzieć coś o Costa Dorada? Dokładnie okolice Tarragony. Wybieram się tam w tym roku.

 

#23 2010-02-13 10:49:34

johann457

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Bylem juz szesc razy w Hiszpani i to zawsze w Costa Dorada(albo Dourada).Tereny od Barcelony do
Tortosy(kierunek Valencja) sa mi znane.Podrozowalem(-lismy) wlasnym samochodem,mieszkalismy
w domkach wczasowych Interhomu na poludnie od Tarragony,rejon Salou,w miejscowosciach takich
jak Calafat,Miani Platja,Cambrilis.Oprocz kwater w domkach prywatnych Interhomu,sa Autocampingi
Hotele,jak i anonse w roznych czasopismach o mozliwosci zakwaterowania.Moje ogolne uwagi napisa-
lem w innym watku"Hiszpania jakie ceny"?Jesli Pania cos szczegolnego interesuje prosze napisac,w
miare mozliwosci bede probowal odpowiedziec.Co sie tyczy okolic Tarragony wiem,Tarragona to duze
przemyslowe miasto,co sie z tym wiaze to niezbyt czyste srodowisko(powietrze).Tyle narazie.Serwus.

 

#24 2010-03-12 09:42:35

mlody_nomad

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Moim zdaniem warto wspomnieć jeszcze o Costa Blanca. Jak dla mnie wspominane do tej pory Brava i del Sel - są przeludnione i drogie. Okolice Alicante, gdzie również można bardzo tanio dolecieć (trzeba śledzić oferty przewoźników) są równie atrakcyjne a znacznie luźniejsze jeśli chodzi o turystów a także tańsze. Moim zdaniem to najlepszy kierunek na stacjonarny wypoczynek w Hiszpanii.

 

#25 2010-05-04 21:23:29

cezarg

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Warto pojechać do Galicji. Są tam najpiękniejsze plaże w Hiszpanii: Playa de las Catedrales i plaże na Islas Cies. Jeśli komuś zależy na super widokach i niesamowitej naturze w Galicji też to znajdzie: Costa da Morte, Ribeira Sacra i wybrzeża riasowe nie mają sobie równych. Pokazuje te miejsca wszystkim moim znajomym, którzy do mnie przyjeżdżają. Są zachwyceni, nawet ci co już zwiedzili trochę świata.
Ponadto w tym roku obchodzony jest Ańo Santo, czyli święty rok. Następna taka okazja będzie dopiero za 11 lat. Na prawdę warto tu przyjechać.
Jakby ktoś się zdecydował zwiedzić Galicję, jestem w stanie pomóc albo nawet oprowadzić po najciekawszych miejscach. Zostaję tu do końca lipca lub sierpnia 2010. Można śmiało pisać do mnie na maila: cezarg@o2.pl
Pozdrawiam ! smile

 

#26 2010-05-05 00:07:39

globusik

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Wiem cezarku dlatego przybywam....

 

#27 2010-11-18 16:20:45

piea

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Osobiście byłam tylko na Costa Brava- ale marzy mi się oczywiście Andaluzja i Kanary.... myślę że prawdziwa Hiszpania jest właśnie gdzieś pośród andaluzyjskich gorących plaż, gór, schowana w południowych, sennych miasteczkach. A Costa Brava! śliczna ale to sa KATALOŃCZYCY!!!- zupełnie inna mentalność- oni myślą tylko jakby tu  się oderwać od Hiszpanii....

 

#28 2010-12-07 13:44:49

piea

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

O ! wpadła mi właśnie do głowy książka o Andaluzji: "Jeżdżąc po cytrynach" ! - napisana p[rzez jednego z członków legendarnego zespołu Genesis- który kupił tam po prostu chałupę , osiadł na stałe i ..... przeczytajcie!smile

 

#29 2011-01-02 23:15:39

bhk1301

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Costa Dorada - Salou - pod warunkiem, że lubi się tłumy turystów... zwłaszcza rozwrzeszczanych Anglików... Ale jest całkiem fajnie... Polecam natomiast San Sebastian. Cudo!!!

 

#30 2011-01-02 23:18:34

bhk1301

Re: Pomysł na Hiszpanię, gdzie najlepiej?

Costa del Sol też piękne... Warto zresztą przejechać całe wybrzeże Hiszpanii i dojechać do Gibraltaru... Polecam!
Warto też zahaczyć o Sewillę, Cordobę, Malagę...

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh