Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Indonezja
  •  » RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

#316 2016-11-02 06:29:07

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

 

#317 2016-11-02 06:52:30

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Wracając do zachodu słońca przy świątyni, to nasza pilotka też wpadła na świetny pomysł by szybciutko wracać do hotelu jeszcze przed zachodem. Tu trafiła na nasz zdecydowany opór.
W końcu powiedziałem, że jak się spieszy, niech wsiada w taksówkę i jedzie do hotelu, bo nam do niczego już nie jest potrzebna. Nie po to wykupiłem fakultet by oglądać hotel
Nadąsana wróciła z nami.

 

#318 2016-11-02 19:10:03

AniaMW

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

 

#319 2016-11-02 21:02:59

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Szkoda tylko że wyświetlane zdjęcia są w tak małe. To bardzo zaniża jakość odbioru. Szczególnie panoram. Tu mały uśmiech do admina. Może da się coś zrobić??

 

#320 2016-11-02 23:00:13

mabro

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Oscar, te ostatnie zdjęcia to taka wisienka na torcie smile Bardzo mi się podobała Twoja wycieczka i Twoje foty. Gdybyś znalazł jeszcze jakieś nowe to chętnie popatrzę smile Moja wycieczka i moje zdjęcia przestały mi się podobać wink

Ostatnio edytowany przez mabro (2016-11-02 23:00:51)

 

#321 2016-11-03 07:49:26

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Mabro – walnęłaś z grubej rury. Twoja wycieczka była tylko trochę krótsza.
Co do zdjęć, daj szanse nam to ocenić.  Z pewnością będzie to uczta dla oczu. smile

 

#322 2016-11-03 08:23:24

piea

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

balijskie fotki piękne...., mimo komercji - Bali nie mniej urokliwa jak pozostałe wyspy, no może tylko tych ludziuff ciut za dużo smile ; świątynki śliczne a ten zachodzik- miodzio  smile
Mabro,  nie grzesz Kobieto! większość ludzi dałaby się pokroić za taką wycieczkę jak Twoja, a Ty narzekasz smile - ciesz się tym, że dane Ci było tam być i nie marudź:) tylko wklejaj foty! a reszte ocenimy my tongue

 

#323 2016-11-03 10:54:05

Fresh

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

 

#324 2016-11-03 19:33:29

Antenka

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Oskar- zakończeniowe panoramy rewlacja super
No i jak zwykle- dziękuję ci bardzo,że zechciałeś się z nami podzielić następnym kawałkiem świata smile
Czekam na następne podróże i następne relacje smile co pewnie niedługo nastąpi wink ponieważ za długo na miejscu nie potrafisz usiedzieć winkwink
Dziękuję smile

 

#325 2016-11-03 20:49:15

katerina

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Oscar-dzięki za fajną relację i poświęcony czas smile super
Magiczna podróż...

Ostatnio edytowany przez katerina (2016-11-03 20:51:15)

 

#326 2016-11-04 06:53:34

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Zdjęć na forum nie udało mi się powiększyć. smile smile smile Nikt o nic nie pyta?! smile smile
Najwyższy czas kończyć. smile
Czy gdzieś ruszę?? Pewnie tak! Tylko jeszcze nie wiem gdzie. Szukam czegoś fajnego.
Za to na przyszłe lato mam już mgliste plany.
Może pamiętacie, na początku  (str2) relacji ucieszyło mnie wykupienie wycieczki do Argentyny z Boliwią z siedmiokolorową Quebrada de Humahuaca, solnisko Uyuni,  itp.
Wyjazd niestety nie doszedł do skutku. sad
Jak mówi przysłowie, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
Tak tez się stało! Jest już ciekawsza wycieczka z super programem. Takie wyłuskanie z dwóch programów co najlepsze i stworzenie niemal ideału.
To połączenie „pociągu do tego co jeszcze nieznane” z wycieczką „Na szlaku piękna” (relacja jest na forum Chile) Do poprzednich rewelacji dochodzi jeszcze niesamowita Atakama.
Mam jakieś przeczucie, że trochę przyczyniłem się do powstania tej trasy.
Na wiosnę podczas zwiedzania południowej Argentyny sugerowałem podobna trasę naszej pilotce Darii.
To trasa dla tych co już byli w Peru Może wzięła sobie moje sugestię do serca, a może już wcześniej o tym myślała? W sumie nieważne. Ważne że jest!!
To esencja północnej Argentyny i północnego Chile z Boliwią. Na mojej liście wyjazdowej jest w ścisłej czołówce!!
Wycieczka nazywa się (chyba nie najlepiej) „Od Atlantyku do Pacyfiku” i można ją znaleźć na stronie RT
Dzięki wszystkim za super doping.

 

#327 2016-11-04 23:27:38

mabro

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Oscar, dzisiaj rano jak zwykle zajrzałam na Forum a tu nie ma kolejnego odcinka z Indonezji placze Już tak się przyzwyczaiłam do porannej lektury, że cały dzień mi czegoś brakowało bang Chyba musisz zacząć pisać jakąś nową relację!
A teraz idę zobaczyć co za wycieczkę znowu wytropiłeś w RT smile

 

#328 2016-11-05 22:25:48

Kolka

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Dzięki Oskar - komentowałam sporadycznie, ale regularnie do Ciebie zaglądałam smile Dokładnie wszystko nam tu opisałeś, dużo zdjęć...FAJNIE smile Program wycieczki bardzo ciekawy, nie miałabym żadnych oporów, żeby z RT właśnie na tą wycieczkę się wybrać.
Jeszcze raz dziękuję smile

 

#329 2016-11-06 09:10:34

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Mabro, Kolka – Wiem, że planujecie już w najbliższym czasie wspaniałe podróże. Mam nadzieję, że zrewanżujecie się wspaniałymi relacjami.  smile Z przyjemnością poczytam i pooglądam wasze wspomnienia. smile smile

 

#330 2016-12-15 10:08:17

oscar

Re: RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

 
  • Index
  •  » Indonezja
  •  » RELACJA - Sundajska Odyseja z Rainbow - 22 dni przygody z Indonezją

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh