Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-09-09 23:42:09

Soniza89

Pozdrowienia z Macedonii

Przesylam Wam gorace pozdrowienia z Macedonii smile . Pyszna kuchnia , wspaniali ludzie , piekne widoki i do tego tak tanio smile . Za nami rowniez Albania ktora okazala sie wielkim rozczarowaniem  , po prostu syf kila i mogila , jednym slowem szok . Za to Kosowo nas mile zaskoczylo . Pomimo ze KFOR nadal na ulicach .

 

#2 2016-09-10 06:23:34

oscar

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Dzięki za pozdrowionka. smile Czasami rzeczywistość nie nadąża za marzeniami i robi nam psikusa.
Ważne że byłaś, widziałaś i masz swoje zdanie. Podobnie rozczarowała nas kiedyś Gruzja, a Armenia która miała być tylko tranzytem okazała się perełką.
Odpoczywajcie całą gębą smile

 

#3 2016-09-10 20:28:15

Antenka

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Dzięki smile Udanego dalszego zwiedzania i już bez rozczarowań wink

 

#4 2016-09-12 00:58:15

katerina

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Sonia pozdrowionka papa
Mam takie samo zdanie o Albanii-kompletne rozczarowanie!Za to Macedonia da się lubić wink No i cenki rzeczywiście bardzo niskie super

 

#5 2016-09-12 23:50:23

piea

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Sonia, dzieki za pozdrowionka i udanego dalszego pobytu; duzo słoneczka i pięknych zdjęć dla nas po powrocie;
W Albanii nie byłam, ale słysząłam od przeróznych znajomych, co się skusili dokładnie to samo- wieeeeelkie rozczarowanie, no i ten syf.... jednak zbyt traumatyczny; ale tak jak napisał Ci Oskar - najwazniejsze, że byłaś -widziałaś i masz własne zdanie....
Pozdrowionka smile

 

#6 2016-09-15 14:07:29

Soniza89

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Ja juz od kilku dni w domu wink Z pogoda to bylo roznie okazalo sie ze nawet u mnie w tej deszczowej Holandii sa niesamowite upaly a my w ostatnie dni na urlopie czasami bluzy musielismy zakladac a i deszcz nas tez nieominal wink Niestety jakis taki front przyszedl bo w calych balkanach lalo .W ostatnie dni chcielismy uciekac do Grecji ale i tam padalo . Ale ostatecznie nie bylo tak zle w sumie tylko jeden dzien lalo strasznie, pozniej juz troszke pochmurnie lecz bez deszczu smile...A co do tej Albanii to w ogole nie jest przygotowana na turystow . Zjechalismy pol wybrzeza i co widzielismy buldozery na plazy wszystko  rozwalone . Myslalam ze to tylko tak w mniej turystycznych miejscach , ale jak doejchalismy do Sarandy , to tylko zapytalam moja druga polowe czy faktycznie to jest Saranda . Rozsypujace sie budynki albo dopiero sie budujace , niepowykanczane , przewaznie bez okien i miedzy tymi budynkami slamsy i krowa chodzaca po ulicy . Mialam nadzieje ze plaza w Ksamilu to bedzie to na co tak czekalam a okazalo sie nastepnym rozczarowaniem lezak na lezaku , masa polakow , plaze krotkie i waskie i znow gdzies tam w tle te odstraszajace budynki . I wszedzie ten mega syf . Jak opowiadam znjomym to co widzialam to nikt nie wierzy .Bo przeciez wszyscy ogladali takie piekne zdjecia , ojjj tak ja tez mam tak piekne zdjecia ze ogladajac je nikt by nie przypuszczal jak tam jest naprawde . Dobry aparat , dobry kadr i miejsce wydaje sie jak z bajki ..... Ale za to Macedonia to byl wspanialy wybor smile

Ostatnio edytowany przez Soniza89 (2016-09-15 14:09:57)

 

#7 2016-09-15 21:13:52

katerina

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Sonia,a byłaś w Durres?Tam CIUT lepiej,ale bez szału roll
Mimo wszystko czekamy na fotki wink
Miałaś pecha z pogodą faktycznie sad Nie pamiętam kiedy o tej porze roku,aż tak padało w tej części Europy.
W Grecji w ciągu 3 dni spadło wiecej deszczu niż w ciągu ostatnich 6 miesięcy...
Teraz już powrot lata wink Będzie padać znowu za parę miechów tongue
Pozdro

Ostatnio edytowany przez katerina (2016-09-15 21:14:30)

 

#8 2016-09-15 22:13:57

oscar

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Soniza - świetnie że piszesz jak to wyglada. W ub roku już prawie tam pojechałem. smile Na razie wybiłaś mi głupoty z głowy. Może za kilka lat? smile smile

 

#9 2016-09-15 23:20:44

katerina

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Oscar,po Twoich wojażach to byłbyś pewnie wiecej niż rozczarowany...

 

#10 2016-09-16 05:51:19

oscar

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Dzięki Kati za potwierdzenie! Tamte strony mam zupełnie nieźle objechane. Została tylko Albania. Ma pecha. znowu spadła na liście smile

 

#11 2016-09-19 12:26:33

Soniza89

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Katerina wlasnie na poczatku taki byl plan , zobaczyc Tirane i z Tirany do Durres . Ale ja sie uparlam i naklonilam reszte ekipy do tego aby pojechac do Sarandy i Ksamila , a potem bylo mi strasznie glupio ze spotkalo ich takie rozczarowanie . Ale z drugiej strony ciesze sie ze wyskoczlismy tam podczas pobytu w Macedonii , bo mialam w planach wybrac sie do Albanii na caly urlop a wtedy bym sie chyba zalamala , albo uciekla promem na Korfu haha wink....Oscar mysle ze nie za pare ale za kilkanascie wink

 

#12 2017-03-06 20:00:43

Ania22

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Jak ja bym chciała być teraz na Twoim miejscu... smile Również pozdrawiam! smile

 

#13 2017-06-20 22:47:51

texarkana

Re: Pozdrowienia z Macedonii

Kochani, wątek marcowy, ale ja muszę dodać w czerwcu, że Macedonia jest piękna i warto tam pojechać, jedzenie pyszne, widoki wspaniałe, ludzie do rany przyłóż.
Ale o Albanii mam inne, własne wink zdanie. Zdjęcia, kadry... tak, to prawda, tym można manipulować. Jednak kto lubi przygody i potrafi się pogodzić z tym, że musi przebić się przez syf, żeby dotrzeć do Raju, może śmiało jechać do Albanii, pełnej smaczków i klimacików, dziwnej, niepodobnej do niczego innego, miejscami brudnej, miejscami zachwycającej. Tylko, że tych pięknych zakątków raczej nie nad morzem szukać należy. Ksamil, Saranda, Durres - rzeczywiście shocking, syf, budowa, ja się cieszę, że zobaczyłam, ale już tam nie wrócę. Więcej napisałam i pokazałam w wątku o Albanii.

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh