Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Wakacje na przyszly rok. Polecicie mi niesamowite miejsce w Chorwacji?

#1 2016-08-24 13:10:51

sunshine98

Wakacje na przyszly rok. Polecicie mi niesamowite miejsce w Chorwacji?

Witam, mam dość wakacji w Polsce, wszechobecnych kebabów, cebulandii i brzydkiej pogody. Kocham piękne widoki i każde wakacje w Chorwacji wspominam z utęsknieniem. Szukam jakiegoś niesamowitego miejsca, i najbardziej zależy mi na jakimś mieście, lub wyspie, która ma do zaoferowania piękne krajobrazy.  Musi być tanio,najlepiej proszę o przedział cenowy i ile muszę zabrać pieniędzy by nie głodować np. na 10 dni smile niestety nie stać mnie na wypaśne hotele. Myślę, że znajdę tu ludzi którzy mają to podejście co ja i podzielą się doświadczeniami.  może to być jakiś camping tylko z prysznicem, chce czegoś innego. Oczywiście jeżeli znacie jakieś sprawdzone hotele to proszę o informacje. Pomóżcie prosze smile

 

#2 2016-08-24 22:18:07

Soniza89

Re: Wakacje na przyszly rok. Polecicie mi niesamowite miejsce w Chorwacji?

sunshine98 ja wlasnie na mega tanie wakacje wybieram sie 1 wrzesnia kierunek Macedonia . Bilet kosztowal nas do Macedonii 15 euro a naszych znajomych 59 centow!!! Ale oni maja w tym tylko bagaz podreczny , dlatego ja wolalam doplacic zeby moc zabrac wiekszy bagaz . Bilet powrotny 20 euro . Wynajem samochodu 95 euro i chata z basenem 110 euro . Razem 245 euro na osobe na 10 dni smile . Benzyna to koszt 60 centow za litr . Jedzenie podobno tanie . Ile wyjdzie calosc z wydatkami na miejscu napisze po powrocie wink.....Jeszcze takim dosyc tanim kierunkiem byla Malta tygodniowy pobyt wyszedl mnie 1600 zl smile

 

#3 2017-01-02 19:26:16

tstanczyk

Re: Wakacje na przyszly rok. Polecicie mi niesamowite miejsce w Chorwacji?

Im niżej na południe, tym ładniej! Ja osobiście polecam małą miejscowość położoną niedaleko Dubrownika - Trsteno. Jest przepięknie!

 
  • Index
  •  » Chorwacja
  •  » Wakacje na przyszly rok. Polecicie mi niesamowite miejsce w Chorwacji?

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh