Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-04-01 09:27:12

ejza

co z samochodem podczas lotu

gdzie zostawiacie samochody, jak gdzieś wylatujecie? Bo mnie czeka podróż z Okęcia i myślę, gdzie auto zostawić. Poszperałam trochę w necie i najbliżej jest chyba Park & Fly na krakowskiej?? Korzystał ktoś może z niego? A gdzie parkować w innych miastach??

 

#2 2012-04-02 18:36:50

TrzyKafki_pl

Re: co z samochodem podczas lotu

Każdy kto ceni sobie wygodę z pewnością nie raz borykał się z problemem, gdzie zostawić auto przy lotnisku przed podróżą. Ja już znalazłam rozwiązanie na parkinglotnisko24.pl . Zdecydowanie ułatwił mi niejedną podróż. Dostępne przy wszystkich lotniskach w Polsce.  Dzięki profesjonalnej obsłudze nie tylko samochód zostaje bezpieczny pod nieobecność, ale także ja się nie martwię, że po powrocie mogę już nie znaleźć mojego samochodu na osiedlowym parkingu. Ceny są niewielkie, a przy kolejnej rezerwacji dostaje się rabat:)

 

#3 2012-04-15 16:29:28

ja_mam_to

Re: co z samochodem podczas lotu

no tak, jak ktoś pierwszy raz stoi przed taką sytuacją, że musi zostawić gdzieś samochód na dłuższy czas to nic dziwnego, że się robi problem, bo albo nie ma pewności, że auto będzie bezpieczne, albo za drogo, albo za daleko. Ja korzystam z tego Parkingu przy alei Krakowskiej Park & Fly, o którym wspominasz i nie zamieniłabym go na żaden inny. jest bezpieczny, jest dobre i częste połączenie z lotniskiem i jest bardzo miła atmosfera, więc czy można chcieć czegoś więcej?

 

#4 2012-04-16 15:43:18

TrzyKafki_pl

Re: co z samochodem podczas lotu

Właśnie taki parking przy lotnisku jest dobry wyborem,tym bardziej jeżeli jest strzeżony. Im tańsza opłata,tym lepiej ale tutaj raczej nie powinno być problemów. Wypisujcie ceny z jakimi spotkaliście się do tej pory zostawiając samochód na takim parkingu.

 

#5 2016-08-23 15:38:16

margo903

Re: co z samochodem podczas lotu

Mam wylot z Wrocławia, szukam niedrogiego parkingu na tydzień, może ktoś z Was może coś polecić?

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh