Oferty dnia

Nie jesteś zalogowany.

#1 2016-08-11 23:21:59

adrian16

Pierwsze wakacje w Bułgari

Witam. Mam pewien problem kupiłem wycieczke, po raz pierwszy w biurze podróży, mam juz opłaconą, zakupioną, mam paragony i wszelkie potwierdzenia zapłaty. Mysłałem że dostane jakieś bilety jednak Pani w biurze podrózy powiedziała ze wystarczy że na lotnisku podać dowod osobisty i otrzymam karte lotu czy pokladową i to wystarczy, tak samo w hotelu, Organizatorem wyjzu jest rainbow. Czy ktoś może mi wytłumaczyć jak to jest z tym wszystkim, czy w drodze powrotnej wszystko bedzie tak samo na dowód czy otrzymam jakies bilety, Z gory dziękuje, za każdą odpowiedz, ponieważ jestem zielony w tym temacie.
Tagi: Brak

 

#2 2016-08-12 09:28:26

piea

Re: Pierwsze wakacje w Bułgari

nic się nie martw ; wszystko jest ok.
Już od dość dawna stosuje się taką praktykę ( i to nie tylko Rainbow, ale większość Biur) ;
Jest to tzw. odprawa bezbiletowa - na lotnisku szukasz na tablicy odlotów (Departures) swojego miasta docelowego lotu i zgłaszasz się do podanego punktu odprawy - tam mają już w systemie wszystkie Twoje i Twojej rodzinki/ czy znajomych dane ( zgłoszone przez Biuro Podróży); - dajesz tylko dowód/ paszport i Pńcia drukuje Ci bilet. I to wszystko smile
(tak samo jest przy powrocie).
Udanego urlopu w Bułgarii smile

 

#3 2016-08-12 15:36:59

adrian16

Re: Pierwsze wakacje w Bułgari

Okej, uspokoiłem się dzieki bardzo

 

#4 2017-03-05 13:53:53

kati1212

Re: Pierwsze wakacje w Bułgari

Ja w tamtym roku pierwszy raz byłam w Bułgarii. Oczywiście wycieczka była zorganizowana przez biuro podróży. Znaleźliśmy z mężem fajną ofertę na SunCenter i postanowiliśmy się wybrać z dwójką naszych przyjaciół. Bawiliśmy się świetnie. Przepiękne miejsce no i pogoda nam cały czas dopisywała

 

Stopka forum

Napędzane przez PunBB, modyfikacja Fresh